kleta

Kam můžu vyrazit když jsem v Brně a mám dítě ve věku 11 let ???

Nejlepší odpověď
chudst

Drape, v Brně je toho spousta, ale pro 11 letého kluka toho zase tolik není, zvláště, pokud v Brně vyrůstal.

Správně jste ale jmenoval dané 4 věci, já jsem ještě míval rád v Moravském zemském muzeu, v Biskupském dvoře (= roh Zelného trhu), výstavu vycpaných zvířat. (Kupodivu mě to bavilo i v 11 letech); dále „mučírnu“ na Špilberku. V Brně jsou ještě další muzea, ale ta mě v daném věku moc nebavila.

Pokud to nemusí být nutně v Brně a chcete si udělat celodenní výlet, tak určitě doporučuji Macochu a punkevní jeskyně, zámek Lednici, či Dinopark ve Vyškově.
Doplňuji:
A planetárium! :)

Další odpovědi
Drap

Přehrada, Riviera, ZOO, Antropos.....­.......v brně je toho spousta, jen se rozhlédnout

beer

Já bych s ním jel na Kadlecák (Kadlecův mlýn) – přírodní koupání v lese, procházka.
Nebo můžeš použít také http://www.kam­sdetmi.com/se­arch.html?r=14
a stačí vybrat region, pak druh aktivit (zábava, muzea a planetária, Zoo, botanické zahrady a parky, stadiony, kluby, sportovní a lanová centra, plavání..), nebo třeba i speciální akce dle plánu.

batanavi

Já jsem byla se synem v Brně kvůli jiné akci, ale měli jsme čas, tak jsme zajeli šalinou do Líšně, kouknout na traktory. 🙂
Navštívili jsme Zetor Gallery a moc se nám tam líbilo. Je to nové, otevřené od června 2013.
Otevřeno je PO – PÁ, od 10 do 18h. Vstupné zdarma! Bližší informace jsou na netu.