Avatar uživatele
kleta

Kam můžu vyrazit když jsem v Brně a mám dítě ve věku 11 let ???

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? chudst před 3922 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
chudst

Drape, v Brně je toho spousta, ale pro 11 letého kluka toho zase tolik není, zvláště, pokud v Brně vyrůstal.

Správně jste ale jmenoval dané 4 věci, já jsem ještě míval rád v Moravském zemském muzeu, v Biskupském dvoře (= roh Zelného trhu), výstavu vycpaných zvířat. (Kupodivu mě to bavilo i v 11 letech); dále „mučírnu“ na Špilberku. V Brně jsou ještě další muzea, ale ta mě v daném věku moc nebavila.

Pokud to nemusí být nutně v Brně a chcete si udělat celodenní výlet, tak určitě doporučuji Macochu a punkevní jeskyně, zámek Lednici, či Dinopark ve Vyškově.
Doplňuji:
A planetárium! :)

Upravil/a: chudst

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Přehrada, Riviera, ZOO, Antropos.....­.......v brně je toho spousta, jen se rozhlédnout

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
beer

Já bych s ním jel na Kadlecák (Kadlecův mlýn) – přírodní koupání v lese, procházka.
Nebo můžeš použít také http://www.kam­sdetmi.com/se­arch.html?r=14
a stačí vybrat region, pak druh aktivit (zábava, muzea a planetária, Zoo, botanické zahrady a parky, stadiony, kluby, sportovní a lanová centra, plavání..), nebo třeba i speciální akce dle plánu.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www Nahlásit

Avatar uživatele
batanavi

Já jsem byla se synem v Brně kvůli jiné akci, ale měli jsme čas, tak jsme zajeli šalinou do Líšně, kouknout na traktory. 🙂
Navštívili jsme Zetor Gallery a moc se nám tam líbilo. Je to nové, otevřené od června 2013.
Otevřeno je PO – PÁ, od 10 do 18h. Vstupné zdarma! Bližší informace jsou na netu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby