Mirdas

Kam mne zmizela otázka ?

Která zněla

Proč se říká o pštrosech, že strkají hlavu do písku ?

V popisu:

Když to není pravda ?

Co je na ni závadného ?
Doplňuji:
Opakující se dotazy jsou příležitostí pro nováčky aby přispěli i oni svým postřehem k danému tématu.
Zda se budou mazat i opakující se dotazy, za nedlouho se tu nebude dělat nic jiného, jen mazalové se dočkají na co ještě stačí.
Já osobně nemám potřebu zde uštvat co nejvíce bodů a ani netoužím si hrát na vše vědoucího, takže zda mne nějaká otázka z jakéhokoliv důvodu nesedí, jednoduše na ni neodpovídám.

Nejlepší odpověď
annas

Nevím, že zmizela, ale teď se dívám do archivu.

Ta vaše je už asi vložená po páté.

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=p%C5%A1tro­si%20a%20p%C3%AD­sek

Doplňuji:
Ad Mirdas, uvědomte si, že uživatel otázku jen nahlásil, nikoliv smazal. Konečné rozhodnutí je na adminovi, zda otázku vrátí.

Admin nepřistoupil na návrhy uživatelů, o nichž se diskutovalo ('otázka zzzlatokopky – rovněž jste reagoval) , ponechal pravidla taková, jaká byla, jen rozšířil důvody pro nahlášení otázky. Podívejte se na ně.

Nemusí se nám skrytí otázky líbit, ale myslím si, že rozhodnutí admina je třeba respektovat.

víc diskuse

Další odpovědi
anonym

Je v koši.

arygnoc

annas:

asi po páte? :DD

však to tam vypisuje:
Přibližný počet výsledků: 10 (0,32 s)

:DDDD

;-Q

tony2412

naprostej souhlas,někdy smažou otázku i když jen chybí otazník 🙂 taky se nehoním vůbec za žádnýma bodama,ale někdo ze sebe dělá důležitějšího než ve skutečnosti je.....