kobranek

Kam mi zmizela půlka harddisku?

Mám harddisk ADATA Superior SH93 a zmizela mi z něj půlka dat. Měl jsem tam spoustu důležitých věcí, nevíte, jestli se to nedá obnovit?

Odpovědi
setapouch

Obnovit data samozřejmě lze ze zálohy. Kam zmizela, na to poskytuješ příliš málo informací, resp. žádné.

nnn1

Nemáte PC nakažené virem? Radši zkuste projet PC antivirem. Potom můžete zkusit některý z free programů na obnovení dat uvedených zde: http://techne­t.idnes.cz/zachran­te-co-muzete-smazana-data-z-usb-cd-i-pevneho-disku-pk0-/sw_internet.as­px?c=A100129_151527_sw_in­ternet_nyv