wazzup135

Kam mám zajít, když cítím bolest kolem genitálií?

Zdravím, mám normálně zajít ke své praktické lékařce, nebo někam konkrétněji?

Díky!

Nejlepší odpověď
Alesh

no jasný, obvoďák, ten tě nasměruje

Další odpovědi
Drap

Navštívil bych praktického lékaře. Kolem genitálií je dost široký pojem a příčiny mohou být různé.

isteron

Najprv k obvodnému, a on ťa zrejme pošle urológovi. Možno, že u vás platí tiež poukaz k odborníkovi.

dubraro

K praktické. Pokud na to nebude stačit, nasměruje tě k urologovi / dermatologovi / venerologovi / na policii (to v případě, že se jedná o přenosnou pohlavní chorobu).