savannah97

Kam mám vložit SD kartu z kamery do noťasu?

Ahoj, jde stáhnout fotky a videa rovnou z SD karty do notebooku (nebo PC)? Pokud ano, kam mám kartu vložit a jak to z ní dostanu? Děkuju.

Nejlepší odpověď
Bedy

Řada notebooků má vepředu slot na paměťové karty, takže ji tam můžete normálně zobrazit a v počítači se zobrazí jako fleška a můžete s ní úplně bězně pracovat.
I řada počítačů má vepředu na bedýnce slot na paměťovou kartu (nebo jich má víc – i na jiné typy karet), opět stačí kartu klasicky vložit a je to.

No a nebo je nutné si koupit USB čtečku paměťových karet, která poslouží stejně jak ta integrovaná.

Další odpovědi
Funna

no to musíš vědět, kde máš slot na kartu…teda pokud ho tam vůbec máš…prohledej všechny otvory kolem obvodu noťasu..a pak se to chová úplně stejně jako např. fleška…prostě se to připojí jako další disk…