kefud

Kam mám vložit screen jaká a kde je ta adresa url?

Screen hlášek mám uložený 1× v malování a 1× ve Wordpadu ale jak dál konkrétně postupovat z vaší nápovědy mi není jasné. Můžete to blíže popsat.
Doplňuji:
Poslal jsem hlášky leteckou poštou ale nikde je nevidím? Kde se nalézají či jsem to špatně odeslal?

Nejlepší odpověď
www

Pokud to máš v malování jako obrázek a chceš ko někomu poslat (třeba sem), musíš obrázek přiložit jako přílohu k mailu, nebo nahrát na web např. leteckou poštou a odeslat odkaz.
Poznámka: odkazy sem není vhodné dát přímo jako součást otázky (není funkční), ale do upřesnění, nebo později do doplnění otázky.
Textový soubor zase jen zkopíruješ a vložíš do upřesnění (doplnění).
Doplňuji:
Dáš to (uložíš) do letecké pošty. Pak zkopíruješ odkaz, který ti letecká pošta nabídne a ten vložíž sem.
Pokud ani teď nechápeš, přečti si návod letecké pošty pečlivěji.

Další odpovědi
Bedy

Můžete to uložit třeba na www.leteckaposta.cz nebo na jakékoliv jiné úložiště (třeba i uloz.to).

Braník

už jsem ti psal screen nahraj na http://tinypic.com/
a okopíruj url adresu,to je to jak ti ted posílám na obrázku,adresu okopíruješ tak,že klik prvím myšítkem a okno se ti zabarví domodra,pak jsem to zkopčené vožíš
obrázek,zde:http://tinypic­.com/r/292s2o9/6