Avatar uživatele
Toruk

Kam koukáte? 2

Otázka Buráka (byť tématicky odlišná) ve mě evokovala tuto:
Kam koukáte, když míjíte přitažlivou, sexy osobu opačného pohlaví?
Doplňuji:
Když má hezké tělo, tak si ji rád prohlédnu celou. Ovšem, když je přitažlivá (i) duševně, tak mě zajímá nejvíc její tvář.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Toruk

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, Jahoda, Bunnik, anonym před 5006 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

nenechám si ujít jedinou příležitost pohlédnout krásné ženě do tváře…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kvikal

Zkouknem rychle od hlavy az k patě a pak „z očí do očí“

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Bunnik

Já koukám nejradši na zadky. Taky mám svýho a ten má zadek nejhezčí :) Nic v tom není, prostě to člověku přijde do cesty a co má dělat :)))
Když mě zaujmou oči, tak třeba i na oči. Dneska jsem potkala jednoho, co mě magický oči – hnědý a kolem zornice takovej oranžovej kroužek. Vypadalo to strašně zajímavě :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Toruku na druhou stranu
určitě nekoukám. Hltám :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Koukám na cestu, ne na sexy muže. Mám svýho a ten mi stačí 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Dívám se normalně na cestu a jdu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

sveho mam taky doma,tak nepotrebuju koukat jinam,ale znam takove,co jsou neustale ve strehu.muj ex si tak nejedenkrat malem vykroutil krk.ale panove se museji poradne koukat,aby jim nic neuniklo,to maji v genech jeste z praveku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Tak já v mém věku se klidně podívám na hezkého mladého muže,aniž by v tom kdokoliv cokoliv hledal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

já už se podívat nemůžu ještě by se zeptal :co potřebuješ babi?:

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Ano podívám se,ale jen hodně krátce si ji prohlédnu jinak by mi mohla říct – co čumíš de..le.;-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Kouknout na hezkou holku snad není hřích.Horší je že ta děvčata se mnou už na rande jít nechtějí.Propásnul jsem správný čas.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

A to já se kouknu a ráda.manžel to dělá taky.Já většinou na zadek,oči a nos,vše musí sedět a pak je chlapík k nakousnutí:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

Holky tak nebuďte takové upjaté maminy. A co, že máte toho svýho doma? Od čeho máme oči? To já se ráda podívám na fešáka, ikdyž na něj věkově nemám. A co jako, jenom se podívám. Třeba ten mladý fešák z reklamy na Lidl, ten dlouhovlasý jak stopuje, to vždycky přestanu s jakoukoliv činností a dívám se jestli tam bude.
Podívám se … a život jde dál. NIc se neděje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lilibou

souhlasím s jahodou..taky mam sveho a ten mi staci..přítel se občas na holku koukne ale mě to nevadí já mu taky říkám,že ta a ta není škaredá,že je to hezká holka atd..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

v kolika letech přestává být žena přitažlivá?

před 5006 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Miroslavst

To je individuelní. V tvém případě bych 100% neřekl co potřebuješ babi.

před 5006 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Miroslavst

Jahodo nekecej. Nevěřím, že ani očkem nekoukneš. A když se nekoukáš, jak můžeš vědět, že jde sexy muž? :D

před 5006 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek