Toruk

Kam koukáte? 2

Otázka Buráka (byť tématicky odlišná) ve mě evokovala tuto:
Kam koukáte, když míjíte přitažlivou, sexy osobu opačného pohlaví?
Doplňuji:
Když má hezké tělo, tak si ji rád prohlédnu celou. Ovšem, když je přitažlivá (i) duševně, tak mě zajímá nejvíc její tvář.

Nejlepší odpověď
quentos

nenechám si ujít jedinou příležitost pohlédnout krásné ženě do tváře…

Další odpovědi
kvikal

Zkouknem rychle od hlavy az k patě a pak „z očí do očí“

Bunnik

Já koukám nejradši na zadky. Taky mám svýho a ten má zadek nejhezčí :) Nic v tom není, prostě to člověku přijde do cesty a co má dělat :)))
Když mě zaujmou oči, tak třeba i na oči. Dneska jsem potkala jednoho, co mě magický oči – hnědý a kolem zornice takovej oranžovej kroužek. Vypadalo to strašně zajímavě :)

Miroslavst

Toruku na druhou stranu
určitě nekoukám. Hltám :D

Jahoda

Koukám na cestu, ne na sexy muže. Mám svýho a ten mi stačí 😁

panenka

Dívám se normalně na cestu a jdu.

iceT

sveho mam taky doma,tak nepotrebuju koukat jinam,ale znam takove,co jsou neustale ve strehu.muj ex si tak nejedenkrat malem vykroutil krk.ale panove se museji poradne koukat,aby jim nic neuniklo,to maji v genech jeste z praveku.

aramah

Tak já v mém věku se klidně podívám na hezkého mladého muže,aniž by v tom kdokoliv cokoliv hledal.

anonym

já už se podívat nemůžu ještě by se zeptal :co potřebuješ babi?:

ten který je

Ano podívám se,ale jen hodně krátce si ji prohlédnu jinak by mi mohla říct – co čumíš de..le.;-)

elektrikář

Kouknout na hezkou holku snad není hřích.Horší je že ta děvčata se mnou už na rande jít nechtějí.Propásnul jsem správný čas.

martina1

A to já se kouknu a ráda.manžel to dělá taky.Já většinou na zadek,oči a nos,vše musí sedět a pak je chlapík k nakousnutí:-)

dagry

Holky tak nebuďte takové upjaté maminy. A co, že máte toho svýho doma? Od čeho máme oči? To já se ráda podívám na fešáka, ikdyž na něj věkově nemám. A co jako, jenom se podívám. Třeba ten mladý fešák z reklamy na Lidl, ten dlouhovlasý jak stopuje, to vždycky přestanu s jakoukoliv činností a dívám se jestli tam bude.
Podívám se … a život jde dál. NIc se neděje.

lilibou

souhlasím s jahodou..taky mam sveho a ten mi staci..přítel se občas na holku koukne ale mě to nevadí já mu taky říkám,že ta a ta není škaredá,že je to hezká holka atd..

anonym

v kolika letech přestává být žena přitažlivá?

Miroslavst

To je individuelní. V tvém případě bych 100% neřekl co potřebuješ babi.

Miroslavst

Jahodo nekecej. Nevěřím, že ani očkem nekoukneš. A když se nekoukáš, jak můžeš vědět, že jde sexy muž? :D