DomcaCZ

Kam jste vzali holku/ženu na „rande“?

Odpovědi
SajmonModer

Ven na procházku

Šli jsme do parku.

panenka

Ven na procházku

Kdybych byla kluk šla bych s holkou na procházku to si spolu můžete povykládat a pak bych s ní kdyžtak vyrazila někam třeba do té restaurace na čaj.Pak až se zblížíte tak bych s ní šla na diskotéku,do kina.Pokud je zima šla bych s ní někám na čaj do kina do už pak záleží na vás dvou jak se domluvíte

lola

Jinam

Jde o to,jaká ta holka je,jestli je romantička,nebo je akční. Romantičku bych vzala na procházku zakončenou návštěvou hvězdárny. Každá romantička má ráda hvězdy a ty se projevíš,jako romantik,potom třeba do čajovny na růžový čaj. Pokud jde o akční typ,tak bych jí vzalatřeba na kulečník. Pokud ho neumí,tak jí ho můžeš naučit a při špatném postoji ji opravovat a přitom se jí jemně dotýkat. Podle reakcí na dotek zjistíš,jak na tom jsi. Pokud kulečník ovládá,můžete si zahrát třeba o zmrzlivový pohár a tím si tak zaručit druhé rande. Hodně štěstí :))))

Aším

Jinam

do lázní jako že kamarádský výlet a BUM…

DusanOrlik

Do kina

jokyk

Ven na procházku