leporela22

Kam jít v Praze na pohotovost?

Dobrý den, možná to zní trochu trapně, ale jsem v Praze, ale jinak z Prahy nejsem. Dneska v práci mě začala bolet pata, že na ni nemůžu došlápnout a zítra asi budu muset k doktorovi, jenomže nevím jestli mám jít do nemocnice na pohotovost, nebo hledat nějakou polikliniku. Kdybych byl doma, tak bych šel k obvodnímu lékaři. Ale v Praze jsem u doktora ani na pohotovosti nebyl.
Děkuji za každou odpověď.

Odpovědi
Drap

Pohotovost najdeš třeba zde:
http://www.prvni­pomoc.cz/lekar­ska-pohotovost-dospeli-hlavni-mesto-praha/