Ejn

Kam jít studovat anorexii?

\\\chtěla bych jít na VŠ ohledně studování poruch příjmu potravy.Jsem dívka,která se z PPP dostává a chtěla bych do budoucna,až se vyléčím,pomáhat slečnám,které trápí stejný problém.Nevíte,ja­kým směrem bych měla pokračovat?
Děkuji za odpověd' :)

Odpovědi
Radomír.cz

Já myslím, že nikde. Ale můžeš ji studovat na mladých slečnách, které trpí takovou nemocí.

Andre5000

Myslím si, že na anorexie není žádný studijní obor na VŠ. Anorexii, pokud vím, tak léčí lékaři. Pokud se tedy chceš stát lékařkou a léčit anorektičky, zeptej se na třeba na Karlově univerzitě, která lékařská odbornost by byla v tvém případě nejvhodnější.