PlayStationa

Kam jít s přítelkyní v Praze?

Nejlepší odpověď
carpediem

Za Lubošem nebo Johankou:-ddd
Doplňuji:
To je vážně schíza, nepodceňuj to a navštiv lékaře.

Další odpovědi
gecco

Určitě nechoď do ZOO – takový exoty by si tam mohli nechat…
😁

setapouch

Můžeš dostat tisíc tipů, ale bez povědomí o vašich preferencích si vybrat nemusíš. Opravdu považuješ otázku za dostatečnou?

ptáč

To je jednoduché, ne? Podle jejích preferencích, to vám řekla ze všeho nejdříve. Já vím že půjdeme buď do lesa na houby, rostou bedly, nebo na pizzu a já si dám škopek. Do nákupního střediska na drahou kávu. Nebo spolu nemluvíte?

ivzez

Na procházku, na výstavu, do muzea,
do divadla, do kina, na koncert, …

LubosHa

Nějaká inspirace je tady http://beznyzi­vot.cz/kam-vyrazit-na-vylet-v-praze/ , třeba ti tam něco sedne, ale určitě je víc možností :)