kam jít s LDN jsem po cévní moz.příhodě plně invalidní bez domova

jsem 3 měsíce na LDN v Kadani po mrtvičce,mám transplanovanou ledvinku,protože chodím můžu se obléci propustí mě na ulici,že velice špatně vidím,skoro nemluvím a pravou ruku mám ochrnutou není důvod abych byl na LDN děkuji luboš

Nejlepší odpověď
kropitko

Snad má Marina pravdu,ale já bych na pomoc od našeho státu moc nespoléhala.
1)pokuste se kontaktovat rodinu
2)nebo třeba přátele,jestli by Vám neposkytli dočasné útočiště
3)máte důchod? sežeňte si nějaké bydlení
4)na ulici zůstat nemůžete
5)někde máte trvalé bydliště,pokud na úřadě,tak kontaktujte úřad,žádejte bydlení…
6)držím Vám palečky,ať Vám vše dobře dopadne…

Další odpovědi
martina1

Nevím kolik je Vám let,ale na ulici vás vyhodit nemůžou.V léčebně musí být sociální pracovnice,nebo kontakt na nějakou externí pracovnici.Té zavolejte a řešte situaci s ní.Nevím jak to kde chodí,ale především personál se musí starat,kam vás propustí.A co příbuzní.Zkusit rodinu na nějaký čas abyste si v klidu našel bydlení.Do domovů s pečovatelskou slušbou někdy vezmou i mladší lidi,pokud jsou ve špatné situaci a blíží se z důchodovému věku.Ale hlavně zavolejte sociálku,ti vám pomohou víc než tady.