jinsun

Kam jít při neustálých pocitech žíznivosti?

Posledních 14 dní mám neustálý pocit žíznivosti, tudíž neustále piji vodu (cca 5 l denně), s tím pak souvisí i neustálé močení. Dočetl jsem se, že může jít o jakousi formu cukrovky. Chci to nějak řešit, ale nevím zda jít k praktickému nebo ke specialistovi, ale nevím jak se mu říká. Druhá věc, že co když mi řekne, že pocit žízně mám z toho, že je vedro. Jinak je mi 20 let, výška 185 cm, váha 69 kg.

jo, piju vodu z kohoutku den co den + teda denně jedno kafe a samozřejmě jednou za čas s kamarády alkohol, asi jako každý občan ČR

Nejlepší odpověď
Drap

Napít se, a navštívit obvodního lékaře. Ten po vyšetření popřípadě pošle ke specialistovi

Další odpovědi
quentos

5 l už je dost nad normu. Stačí zajít k praktickému. Diagnostikování cukrovky je jednoduché, stačí k tomu jeden prostý odběr krve.

jáára

A ty piješ vodu?
Tak pij pivo. Kvalita vody je kontrolovaná o to bych se nebál…

Vodu pouze na mytí

anonym

Tu žízeň můžeš mít z toho jointa,bud se bojíš o své zdraví,nebo raději hulíš!?
To se pak musíš sklonit a vše špatné si nést s okolnostmi.
Zajdi k doktoru a když tak,řekni,že ti někdo dal sušenku a tys to neděvěl,že je tam ganja.

arygnoc

hľadajte vhodný rezervoár vody – a s dostatkom vody.
pri pretrvávajúcom počasí vám za chvíľu voda nemusí stačiť.

😉

[ďalšia z otázok kandidujúcich na zlatého idiota]

jinsun

zjistili mi zvýšenou hladinu cukru…

bolak

Jasně že zjistili, ale teď kolik, protože to ještě neznamená že musíš mít cukrovku..

Prakticky ani jiná možnost nebyla, co jinýho by mohli zjistit, pokud piješ sladký vody, nebo jíš hodně sladkýho jídla, máš v těle cukru víc než je třeba, a tělo se ho snaží vypudit močí aby srovnalo hladinu na normál, ale jestli máš cukr 5,9 nebo i 7, tak to ještě nic nemusí znamenat. Znal jsem chlapa který si vzal cucavej bonbón a naměřili mu cukr 40…

Taky je otázka, jestli když si šel na to vyšetření krve či moči, tak jestli si několik hodin předtím nejedl a nepil nic sladkého…

briketka10

Thc je už dávno z krve fuč :)

jinsun

když půjdu na tu krev, je nějaká pravděpodobnost že mi tam najdou thc, když jsem měl cca před měsícem jointa?

bolak

najdou tam prd, to by ti museli dělat speciální drogový testy který ti dělat nebudou, jinak já piju v létě běžně 8 litrů, a cukrovku nemám..

bolak

nebo tak né úpně běžně, aby mě zas někdo nechytal za slovo :), ale když se jdu třeba projet ve 30 stupnovým vedru na kole, tak celkem logicky ztrácím tekutiny rychleji, než když sedím v práci u počítače ve vychlazený místnosti, ale i tam si třeba 3 litry (během 8h směny) vypiju; ale když tam někdo zapomene donýst minerálky, tak jsem zase třeba 8h bez tekutin a taky v tom žádnej problém nevidím..

arygnoc

a prečo ťa to trápi, prečo si teraz pokakaný?
keď si to brko hulil, si bol geroj a teraz máš v gatiach, či čo?

kašli na nich, tak hulíš, tvoj mozog si odjebkávaš nie, ta >vo co go<?
nebuď béčko a uhul sa do blba.

😉

jáára

jo, pozvou si tě na kriminálku