Werwolfo

Kam jít na reoperaci po operaci na soukromé klinice?

Stala se mi jedna věc, se kterou jsem nepočítal. Byl jsem na operaci na soukromé klinice a pan doktor zjistil, že se mi to špatně hojí. Příští týden bych měl jít na reoperaci, jenže nevím, jestli na to budu vůbec mít. Má mi dojít email s informacemi a dva dny nic, začínám být dost nervózní.
Vůbec nevím, jak to řešit. Kam mám jít, když tento zákrok byl vlastně dobrovolný (měl jsem zvětšené prsní žlázy a velmi me to trapilo, nerad bych, aby někdo nabyl dojmu, ze jsem si vymyslel nejaky rozmar)? Teď se mi doopravdy může něco stát a já si s tím nevím rady.

Odpovědi
ivzez

Já bych doporučila se obrátit na praktického lékaře,
který by Vás měl poslat k vhodnému odborníkovi.

Další možnost je obrátit se na svou zdravotní pojišťovnu
a vyžádat si bezplatnou konzultaci jiného lékaře.

_____

Nevím, jak to chodí v soukromém zdravotnictví,
ale neměla by reoperace být na náklady kliniky,
která provedla operaci?