Kam jezdíte nejraději na zahraniční dovolenou?

Nejlepší odpověď
iceT

Nikam,myslím,že i u nás jsou ještě někde pěkná místa,kde se dá strávit dovolená…

Další odpovědi
vodník

stejnou otázku dala paní učitelka dětem ve škole. První se přihlásila Zuzanka řkouc:moje maminka je inženýrka achce se trochu zdokonalit ve francouzžštině.My pojedeme do Paříže. Druhá se přihlásila Irenka řkouc:můj tatínek je lékař a potřebuje se zdokonalit v angličtině,takže my pojedeme do Londýna. Pak se paní učitelka zeptala Pepíčka"A kam pojedete vy Pepičku?" Načež Pepíček odpoví:„do pr… paní učitelko,protože můj tatínek je zedník a u nás se mluví sprostě.“

dudu

Postupně navštěvujeme místa v Evropě kde se rozvíjely starověké civilizace a současně vždy pobudeme i několik dnů u moře. Opakovaně bychom rádi vycestovali snad jen do Taormíny na Sicílii.

van.eckee

Jižní francie, Benelux

eo.ipso

Do Indie. Z toho jejich jídla vždycky dostanu sračku. Seru a seru a seru resp. chčiju prdelí až se úplně vyseru resp. vychčiju. Pak si koupím probiotika, obnovím střevní mikroflóru a hurá domů srát zase tvrdý hovna. Svoje indický sračky a český hovna mám vystavený na webu – viz link.

Zdroj: www.ratemypoo.com

koreg

Nejraději do Chorvatska 🙂 Levné ubytování mohu doporučit na stránce http://www.uby­tovanivchorvat­sku.cz