Avatar uživatele
anonym

Kam jezdíte nejraději na zahraniční dovolenou?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? vodník před 4822 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Nikam,myslím,že i u nás jsou ještě někde pěkná místa,kde se dá strávit dovolená…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
vodník

stejnou otázku dala paní učitelka dětem ve škole. První se přihlásila Zuzanka řkouc:moje maminka je inženýrka achce se trochu zdokonalit ve francouzžštině.My pojedeme do Paříže. Druhá se přihlásila Irenka řkouc:můj tatínek je lékař a potřebuje se zdokonalit v angličtině,takže my pojedeme do Londýna. Pak se paní učitelka zeptala Pepíčka"A kam pojedete vy Pepičku?" Načež Pepíček odpoví:„do pr… paní učitelko,protože můj tatínek je zedník a u nás se mluví sprostě.“

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dudu

Postupně navštěvujeme místa v Evropě kde se rozvíjely starověké civilizace a současně vždy pobudeme i několik dnů u moře. Opakovaně bychom rádi vycestovali snad jen do Taormíny na Sicílii.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
van.eckee

Jižní francie, Benelux

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
eo.ipso

Do Indie. Z toho jejich jídla vždycky dostanu sračku. Seru a seru a seru resp. chčiju prdelí až se úplně vyseru resp. vychčiju. Pak si koupím probiotika, obnovím střevní mikroflóru a hurá domů srát zase tvrdý hovna. Svoje indický sračky a český hovna mám vystavený na webu – viz link.

Zdroj: www.ratemypoo.com

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
koreg

Nejraději do Chorvatska 🙂 Levné ubytování mohu doporučit na stránce http://www.uby­tovanivchorvat­sku.cz

před 2095 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek