Barca95

Kam jet na výlet?

Potřebovala bych celkem mnoho rad na školní výlety.Jsme z 8.třídy a bydlíme v Pardubickém kraji.Naše paní učiteka nechce aby to byl drahý výlet,aby jsme se tam dopravili dobře,aby to nebylo nic nebezpečného a hlavně teda aby to nebylo daleko.Minulý rok jsme byli v Liberci tam to bylo super,ale znova žtam jet nemůžeme moooc prosíme poraďtě náááám

Nejlepší odpověď
kropitko

A co do Dvora Králového,je tam moc pěkně a mají tam Zoo

Další odpovědi
annas

Na Moravě – Jeseníky; Beskydy; Olomoucko – (hrady a zámky – Bouzov, Úsov, Náměšť na Hané, Čechy pod Kosířem, Šternberk, jeskyně Mladeč, Javoříčko, město Olomouc – památky, Svatý Kopeček; Kroměříž – zámek, zahrady; město Brno – památky a okolí.

panenka

například vám doporučuji HRADEC KRÁLOVÉ pokud máte rádi aquapark tak vám ho v Hradci doporučuji,JE­SENÍKY,OLOMOUC,Šum­perk,Velké losiny v tychto městech jsem byla a je tam opravdu pěkně.

iwetax

A co do Prahy? Tam je to zajímavé pořád.

lorja

Hřebčín Kladruby nad Labem, hřebčín ve Slatiňanech.
Kladrubský hřebčín byl vyhlášen Národní kulturní památkou, je proslulý chovem bílých starokladrubských koní. Zámek i hřebčín je veřejnosti přístupný, po dohodě se můžete projet na koni či v kočáře. Slatiňanský hřebčín je přístupný pouze po předchozí telefonické dohodě, chovají se zde černí starokladrubští ko­ně.

Zdroj: http://www.nhkla­druby.cz/

Jana5678

Dobrý den, co takhle vyrazit do Adršpašsko-teplických skal. Je to nádherné místo nedaleko od Pardubic. Ze skal je nádherný výhled a je určitě takový výlet vhodný i pro žáky 8. třídy. Navíc, pokud máte rádi přírodu, je to ideální volba. Minulý týden jsem si pro podobné výlety pořídila nový trekový batoh, který je pohodlný a vejdou se mi do něj všechny potřebné věci.

marcelus

Taky s přítelkyní milujeme outdoorové výlety, ideálně pak na celý víkend. Je pravda, že pak vám stačí jako zavazadlo outdoorová krosna, do které se toho vejde dostatečně a která vás hlavně nebude moc zatěžovat. Třeba já jsem milovníkem army stylu, takže se snažím sladit oblečení také se všemi doplňky do takové podoby…má to i tu výhodu, že jste nenápadní..

SuzanKa

Osobně určitě doporučím. My tam byli v zimě a v létě máme taky reservovaný ubytko. Jinak tam mají v srpnu animátory, takže pro decka ubytko naprostý ideál :)

Pajka.111

My tam taky jezdíme moc rádi. Je to tam hezké. Okolí, příroda, ale i samotný ubytko.

XenieRo

My jsme si nakonec rezervovali pobyt na březen. Jako moc se těšíme, snad bueme moct jet :( Už jsme nikde nebyli ani nepamatuju…

XenieRo

Ahojky :) Prosím o vaše recenze… Byl někdo na kolech na Vysocine? Hledáme super ubytko a docela nás zaujal resort Sněžné. Zkušenosti? :)

SuzanKa

Super, byli jsme tam, paráda. Doporučuju. Určitě najdeme nějaký termín a pojedeme v zimě na lyže.

Sonka Pop

Tak ten je báječný. Jedeme tam v létě. Už se těšíme, až vypadneme z města… Jinak teda je to krásné ubytko, nová resraurace, je to tam super.

struzzo

A co takhle nějaký turistický výlet? Zrovna jsem četla článek, který mě teď, ke konci léta, úplně inspiroval. Možná ještě někam vyrazím. Zde zmíněný článek > http://www.ta­try.cz/cs/vyba­veni-na-turistickou-dovolenou

XenieRo

Tak to asi letos moc nepřichází v úvahu… My určitě zůstaneme v Čechách :)

Pajka.111

My jsme byli zvyklí jezdit každý rok k moři. No, letos to prosě nešlo, tak jsme hledali v Čechách. Byli jsme na Vysočině v https://www.resort-snezne.cz/ a musím říct, že jako naprostá paráda. Příští rok pojedeme určitě zas.

XenieRo

Ani mi nemluv. Taky jsme jezdili hlavně k moři. No letost to bohužel nevyšlo. Ale ten resort Sněžné vypadá hodně dobře. Uděláme to tak, že tam pojedeme v zime. Je tam nějaká možnost lyžování v okolí?

Emmkaa

Pro rodiny s dětmi musím doporučit tento skvělý areál s tematikou české pohádky – http://pohadkova-rise.cz/kam-s-detmi-tento-vikend/