ptáč

Kam dopadla Ryan Stone?

Doplňuji:
Tady to fakt nemá cenu, je z toho chat. Pár nabubřelejch, pár z Univerzity. Ty pitomče naklikanej, je zbytečný pokračovat. Je to snad někde uvedeno?

Nejlepší odpověď
quentos

… a na které stránce je Jimmy Page?

Další odpovědi
mosoj

To máš pravdu. Ještě k tomu když jeden mezulán položí chytrou otázku.

NikkiHeat

Řekl bych že na Zem ))

iceT

Promiň mi to,co teď napíšu:
Nedívám se na hlavní stránce v jaké kategorii se otázka nachází,po rozkliknutí otázky už u ní kategorie není vidět.
Mělo by být povinností tázajícího se uvést podrobnosti u otázky,ne se zeptat čtyřmi slovy na postavu z filmu,z kterého si já ani jména postav nepamatuju.Potom se nemůžeš ty ani ostatní ptáči divit,že se vám dostane takových odpovědí,jakých se ti dostalo na tuto otázku.
Podobných odpovědí by se mi dostalo na otázku Proč mi nejede hra od Špidly,když všechny ostatní hrají bez problému.

arygnoc

ale o tom ten film vôbec nebol, kam dopadla.
išlo tam úplne o niečo iné.

ale – úprimne, nijako moc ma toto dielo nenadchlo.
stratených 91 minút života, čakal som viac.

ešte k tomu doplneniu:
naučte sa niekomu povedať, že je podľa vás blbec, inteligentne.
dá sa to. ;)

no a k diskusii:

ale váčne, skutočne vážne ma po 1,5 hodine prestalo zaujímať KAM dopadla v čínskom module.

zcela výnimočne som sa ponáhľal si radšej zapáliť si, ako rozmýšľať nad nepodstatnosťou v málo zaujímavom filme.

ptáč

Hm. Vďaka, keď ma niečo nádchne, som zvedavý. Vďaka arygnoc.

ptáč

Jeden stárne s nadvědomím, nakonec z kripla bude úplný blbec. A nepřestává se poplácávat po rameni jak je pořád duševně čilý. Přitom se blbcem nemusel stát, kdyby otázku vynechal a šel dál. Otázku jsem dal pro inteligentnější lidi než pro intelektuála který neví nač se ptám. Ale i takovéto odpovědi jsem očekával. Že tak odpoví zdejší milionář s hvězdičkami, to bych nečekal. Tedy upřesním pro blbé: kategorie film, R.S. bude zřejmě filmová postava. A protože jde o nový film, někdo bude zřejmě vědět o čem to je, nač se ptám. Ostatní ať si povídají o pomlázce a jiných věcech. A jestli spadla na Zem, to je pěkné, to jsem viděl taky, ale spadla do vody, to je pro toho druhého chytráka co nic neví a honí si zde ego. Odpověď by mohl snad znát znalec zeměpisu, ale není to jisté.