Mirdas

KAM DO ZAHRANIČÍ ?

V dnešní době kdy můžeme prakticky cestovat po celém světě, KDE by jste chtěli trvale bydlet, rekreovat se, nebo jen studovat, pracovat a PROČ ?

_
Doplňuji:
Těm co můj dotaz vzali vážně děkuji.

Nejlepší odpověď
magorvkleci

ve Francii

tam je úplně všechno: velehory, propasti, velkoměsta, vesničky, oceán, rybníky, památky i moderní architektura a umění, dobrý jídlo a spousta surovin na jeho přípravu

a počasí je tam tak akorát a ta země je velká tak akorát, aby se dala projezdit za jeden život

Další odpovědi
anonym

jedině anglie :) super podmínky a platy

Hamon

Mockrat zodpovezeno. A nekric na mne.

suaeda

Pár zemí jsem procestoval. Všude dobře doma nejlíp. Výhodou dnešní doby je, že se dá prakticky až na vyjimky cestovat všude. Jen být fit, mít prachy, čas a může se vyrazit. Můj sen, který si již asi nesplním je Nový Zeland.

huxa

V Japonsku a Dubaji se rekreovat, studovat, bydlet a pracovat jedině u nás doma, jak kvůli malému počtu lidí, tak skrz jazykovou bariéru.