shimik

Kam do jazykovky na Severní Moravě?

ahoj všem…chceme s kamarádkou začít chodit do jazykovky. Hledáme spíše konverzační typ kurzu. Slyšeli jsme o teď dost propagované jazykovce Pygmalion. Neznáte? Nějaké reference? 🙂 Děkujeme…
Zde jejich web: http://www.pyg­malion.cz/jazy­kove-kurzy/

Odpovědi
www

Sice zkušenosti nemám, ale lepší školy mívají svoje stránky s ohlasy.
Vybírat školu můžeš zde a podívat se na ohlasy taky.

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=Ja­zykov%C3%A1+%C­5%A1kola+sever­n%C3%AD+morava&cli­ent=ms-opera-mini&channel=new&sky=­rndy&redir_es­c=&hl=cs&