STUDENTKAEVA

Kam,do jakého odpadu dát starou neelektrickou váhu?

http://www.za­silkovyobchod­.cz/eshop-kuchynska-vaha-335710.html je to přesně tahle..

Nejlepší odpověď
dědapetr

Do ekodvora.

Další odpovědi
střevo

Co to blábolíš do jakýho vodpadu ?
Vodpad se teď už dává do popelnice, už se nevozí k lesu nebo do potoka – jak to eště soudruh Jakeš toleroval : „dokud naše elekrárny pouštěj takovej bordel do vzduchu – může každej házet vodpad do potoka“ 😉

To střevo, kerý by tohle tenkrát napsalo, by za to šlo na 5 let bručet 😉

Agent000

Já osobně dávám takovéto věci do velkoobjemového odpadu, ten je u nás v obci vždy jednou za rok. Tam se může dávat například i starý nábytek nebo třeba i starý sporák. Další možnost je rozebrat ji na součástky a ty potom roztřídit, ale s tím bych se nezatěžoval. Samozřejmě se může dát i někam do sběrny.