Bronzový

Kam dáváte věci které zrovna nosíte?

Myslím tím třeba kam si odložíte kalhoty, mikinu, tričko na ven a naopak kam dáte domácí oblečení,když jdete ven?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Teď na křeslo, až bude vše, jak má být, tak budu mít němého sluhu :).
Tedy 2. Jednoho na každé straně postele :).

Další odpovědi:

Stříbrný

Odkládm ho na roh postele (spím sama v dvoulůžkové, tudíž to ani nebrání místu), většinou se to (pokud opravdu nespěchám) snažím aspoň narychlo poskládat, ať to nevypadá jak u púrasátek. :-)

Bronzový

Domácí a noční oblečení mám v koupelně na háčku na dveřích a venkovní věci v chodbě na sluhovi.

Bronzový

tak to by mohl vědět můj sluha až se tu objeví zeptám se ho

Pokročilý

na opěradlo gauče :)

Bronzový

Domácí oblečení hodím na postel, křeslo, gauč-kde se převlíkám. A oblečení na ven dávám přes židli. Mám u stolu 3 židle, ale využívám jen jednu, jelikož k sobě nikoho nemám :)

Pokročilý

Domácí věci mám v koupelně na koši na prádlo a jinak rifle atd. na židli u psacího stolu.

Bronzový

Bombarďáky kopnu pod postel:-)
Domácí oblečení věším na jakubce(dřevěný věšák na kalhoty a třeba triko)-němý sluha se tomu taky říká.Vycházkový oděv dávám do velké skříně s posuvnými dveřmi.Do polic skládám svetr a pod..jinak se snažím všechno věšet na ramínka.Jsem panna a tím pádem pedant,žijeme dva v jednom malém bytě,kdybych to rozvěšoval po nábytku - za chvíli bychom se tu nehnuli.Moje drahá polovička to stejně věší málem i na lustr.Marná sláva - někdo musí být pořádný.

Stříbrný

oblečení na ven ukládám po příchodu do skříně, popřípadě do koše na špinavé prádlo, domácí oblečení (a někdy i to venkovní :)) házím na postel

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 929
Zlatý mosoj 862
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 296
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 234
Zlatý annas 224

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.