bobasika

Kam dát dítě do jeslí?

Zdravím od září či října budu muset umístit syna aspon na 3 dny v týdnu někam do jeslí.Můžete mi poradit nějaké dobré na Praze 4 či v nejbližším okolí?

Odpovědi
tamarca

Rodinné centrum Honzík

Bob2

My také navštěvujeme www.centrumhon­zik.cz , je to na Pankráci, sama se podívej, mají pěkné stránky a mrkni i do fotogalerie…
Doplňuji:
Jesle v Centru Honzík jsou prý dobré. Sama zkušenosti nemám, podívej se na stránky a zajdi si tam na ukázku

Broukk

ahoj,dneska a zítra (6.-7.5.) mají den otevřených dveří, je to od 10 do 15…nepujdete někdo?
Doplňuji:
Nějak jsem se už všechno dočetlan a jejich webovkách, ale asi není proč váhat a nastoupíme tam

MarkettB

to Broukk : jak jsi dopadla? my tam byli taky…mě nadchli…jaký ty máš na ně názor?

Maartaa

Náhodou v www.centrumhon­zik.cz nemáte tam zkušenosti někdo s jeslemi?

Míša2

jak jsi pořídila?

bobasika

Můžeš mi dát kontakt?

tamarca

Je to na Praze 4 na Bartákové www.centrumhon­zik.cz