Barbora9

Kam darovat věci pro holčičce?

Ahojky, kam v Praze odvést zachovalé oblečení po holčičce? Do nějakých kojeňáků?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Spíš do domova pro svobodné matky. V kojeňáku mají děti materiálně věcí dost, takm jim chybí spíš rodiče:-(((

Také vozíme věci do domova pro svobodné matky, mají radost i z kočárku, z hraček, nádobí atd. Lepší je si tam předem zavolat.

Další odpovědi
nikole

Ahoj, já chodím nakupovat do ačka, bývá tam bazárek, kde lidé darují věci, které již neupotřebí a centrum je prodává do 50,–. Výdělek jde pak na příspěvek k nakoupení potřebných věci právě pro www.acentrum.eu, kam chodí hodně těhulky a maminky s dětmi, na různé přednášky a cvičení. Tak například právě tam.