Avatar uživatele
sarinks258

Kam chodíte,když si chcete vyčistit hlavu?

Ahoj:-))
Chtěla by si vyčistit hlavu od všeho a doma to nejde.Nevíte o nějakém místě,kde by si ji lehce vyčistila?Nemyslím jako někde v zahraničích nebo mimo město(žiju v Chomutově),ale klidné malé místo,kdo tam skoro nikdo nechodí :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? bolak, anonym, gagaga, sofid, anonym před 3785 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Nuk nuk

Do lesa, ideálně sama.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bolak

http://upload­.wikimedia.or­g/wikipedia/com­mons/9/94/Join­t.jpg

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Kamkoliv ven. Klikdně mohu „courat“ městem a lidi nevnímat. Samozřejmě si podvědomě vybírám méně lidnaté uličky. Pokud chci být sama se svými myšlenkami, tak to chce minimální riziko vyrušení. Zdravit spousty kamarádů a známých by asi nepřineslo ten správný efekt. Určitě takové ulice jsou v každém městě i v Chomutově.
Vyrazit ven do přírody by sice bylo lepší, ale podmínkou to určitě není.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já si paradoxně chodím vyčistit hlavu do jedné hospůdky. Žiji na samotě uprostřed přírody, ve společnosti především zvířat, do lesa to mám cca 3min. a domů pouštím jen „domácí“ nebo zvané návštěvy.
Takže když se mi někdy zachce, sestoupím do vsi a pokecám s místními domorodci.

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer, anonym Nahlásit

Avatar uživatele
Hamon

Na střelnici nebo na letiště (jako pilot) – obojí vyžaduje maximální koncentraci, chybu uděláš jen jednou. Samo mě to donutí nemyslet na nic jiného.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Na hřbitov.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Doporučuji zajít třeba na nějakou výstavu, do galerie, do čajovny ( tam bývá pohoda ) apod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
balca

do přírody (les,někde u vody,na procházku)…čajovna atd..možností je spousta,nevím co máte ráda

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Photoguy

Já si myslím že nejlepší je si jít zaběhat. Uděláš něco pro sebe a hlavu si při běhu vyčištíš snadně.. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Leda

Čistím si hlavu každý týden 3 x rychlou chůzí v lesoparku, zabírá to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jájuš

Já chodím na nedaleké pole a nebo do lesa jak tady zaznělo ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hippeace

Chodím courat prostě courat ven po městě a ni kolem nenímám, nebo taky kolikrát lehnu do postele a tam ležím koukám do stropu hladím Chrůňu (kocour) a přemýšlím případně jak říkáš „čistím“ hlavu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SADLIK

ve městě je to horší,snad večer do parku pod hvězdičky,u mne 100 procent dělá les a když jsou tam houby tak zapomenu i kolik je hodin,což potom starosti..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zitka

Chodím na prechádzku, najlepšie popri vode, alebo do lesa…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bubbleduck

Mno já osobně chodím do kina. Zaberu se do děje filmu a nepřemýšlím nad ničím ostatním.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Cuberka

Já do fitka. Když cvičím, tak prostě na nic jiného nemyslím – jen na to abych správně cvičila a dýchala u toho. 🙂 Anebo na kolo, ale to spíš v létě – teď je na to už trochu zima 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Chodím si sednout (v zimě jenom postát) k mému oblíbenému jezu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zeta

Já si ji čistím na chalupě při procházce s pejskem a nebo bez něj. Příroda je lék.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jihlavák

Když bydlíš u „hranic“ , tak tam jistě budou nějaké bunkry, tak třeba tam.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

Do hospody. Nemyslím tím se jít ztřískat, ale třeba jen na menší jídlo, třeba s lidmi, které znáš jménem, ale jinak vůbec, …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek