mandat

Kam chodí řidiči autobusů v příměstské dopravě na WC?

Nejlepší odpověď
mosoj

Vozí si kadibudku na závěsu.

Je povinnost zaměstnavatele mu to umožnit.

Další odpovědi
suaeda

V menších městech většina linek vede z (do) stanice autobusové nádraží, kde mají možnost nejen si odskočit, ale také se najíst a uvařit si kafe. V Praze, či jiných velkých městech mají většinou malé zázemí na konečných stanicích.
Ono to vypadá, že jsou chudáci jen řidiči městské dopravy, ale co jsem viděl tak hůř jsou na tom zaměstnanci některých fabrik. U nás v jedné japonské filiálce mají v pracovní době pravidelné minipřestávky po 2 hod., kdy si zaměstnanec může zakouřit, odskočit, nebo se jen napít. A řidič v tramvaji se může napít kdykoliv.

lukas.zmizik

na každém autobusovém nádraží maji řidiči tak zvané „zdržovny“, kde mimojiné je i wc

cukrar

mandat, nevím jak u Vám, ale v Pardubicích mají na konečných nebo točnách WC.