Avatar uživatele
pusinka50

Kam byste se schovali (kdybyste to stihli), kdyby kvůli Ukrajině vznikla 3. světová válka?

Máte nějaký vytipovaný nebo svůj kvalitní úkryt?

http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/364304-porosenko-dohody-o-primeri-zkrachovaly-eu-by-mela-zesilit-sankce.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, redy, JájsemRaibek, gagaga, tony2412, zzzlatokopka před 3300 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
redy

Já bych nikam nešla ale babčinu bych schovala. Snad to nebudu muset nikdy řešit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zzzlatokopka

Myslím si, že 3. světová by byla koncem této planety, bylo by zbytečné se schovávat.

Všechny ty šílené zakázané zbraně, které dnes na světě existují, by použil někdo jako první a pak už by to bylo oko za oko......

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

zůstal bych u zjentka v záhonku ..ten tam má spousty bylin proti smrti ;q

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Nebylo by kam.Dnes už je tak vyspělá monitorovací technika že i v nejhlubším lese se neschováte.Snad jen naučit se španělsky nebo portugalsky a odstěhovat se někam do Amazonie,kde někde v džungly by bylo snad bezpečněji,daleko od Evropy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

V takovém případě se neni kam schovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tony2412

myslím že je lepší kdyby byly použity jaderné zbraně,takovou válku radši nepřežít.protože by potom živí záviděli mrtvým......

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Na venkov, tam mám zásoby jídla a dřeva.

Současná eskalace napětí se mi vůbec nelíbí, ale nevěřím, že by mohlo dojít k 3.SV. Tak blbí snad Rusové nejsou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek