pusinka50

Kam byste se schovali (kdybyste to stihli), kdyby kvůli Ukrajině vznikla 3. světová válka?

Máte nějaký vytipovaný nebo svůj kvalitní úkryt?

http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/364304-porosenko-dohody-o-primeri-zkrachovaly-eu-by-mela-zesilit-sankce.html

Nejlepší odpověď
redy

Já bych nikam nešla ale babčinu bych schovala. Snad to nebudu muset nikdy řešit.

Další odpovědi
zzzlatokopka

Myslím si, že 3. světová by byla koncem této planety, bylo by zbytečné se schovávat.

Všechny ty šílené zakázané zbraně, které dnes na světě existují, by použil někdo jako první a pak už by to bylo oko za oko......

zjentek

zůstal bych u zjentka v záhonku ..ten tam má spousty bylin proti smrti ;q

ten který je

Nebylo by kam.Dnes už je tak vyspělá monitorovací technika že i v nejhlubším lese se neschováte.Snad jen naučit se španělsky nebo portugalsky a odstěhovat se někam do Amazonie,kde někde v džungly by bylo snad bezpečněji,daleko od Evropy.

Drap

V takovém případě se neni kam schovat.

tony2412

myslím že je lepší kdyby byly použity jaderné zbraně,takovou válku radši nepřežít.protože by potom živí záviděli mrtvým......

Pepa25

Na venkov, tam mám zásoby jídla a dřeva.

Současná eskalace napětí se mi vůbec nelíbí, ale nevěřím, že by mohlo dojít k 3.SV. Tak blbí snad Rusové nejsou.