Avatar uživatele
hihi

Kam byste schovali pejska jako vánoční dárek?

Nebo pro něj mám jet v den vánoc, ale tady je zase problém, že deti budou doma a uvidej me až přijedu se psem co dělat a bydlím v byte pomozte.
Doplňuji:
děkuju všem za rychlé odpovědi

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: hihi

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, samicek333, Michal Kole, fablen, Deli před 4549 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Sůwa

Nemusí být přece všechny dárky zrovna položeny pod stromečkem. Co tak sebrat děti a i s nimi si pro pejska dojet. Do poslední chvíle nemusí vědět kam jedou, ale radost nebude o nic menší. Zdá se mi to pro pejska lepší, než být někde, nebo u někoho schovaný.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
fablen

dala bych ho buď na balkon (na chvilku těsně před ježíškem) nebo do vedlejší místnosti. Pokud to ale bude malé štěňátko, které kňučí, asi bych požádala o pomoc sousedku, aby pejska dala za dveře, zazvonila a rychle se schovala zpět domů 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
www

Jednoduše k sousedům či známým, jejich děti si rády pohrají a budou svoje rodiče otravovat, že chtějí taky. Takže průser 😁
Tedy k těm, u kterých to jde.
Na balkóně, pod dekou, v garáži nebo sklepě ap. bude chudě kňučet..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Dejte pod stromeček dopis od Ježíška s fotkou a nakreslenou mapou, kde si pejska mají děti vyzvednout – mapa povede k chovateli. S ním se zkuste dohodnout na vyzvednutí 25.12. a jeďte tam s dětmi.
Pro štěně je důležitá první chvíle v novém domově, plyšáka můžete schovat, ale živé zvířátko není hračka.
Doplňuji:
Fablen, ozvěte se mi na mail, mám ty pekelné lucerny, pošlu foto 🙂

Upravil/a: Deli

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Dávať živé zviera alebo vtáka pod stromček nie je rozumné. Hlavne psa alebo mačku. Je to vlastne prírastok do rodiny. Dali by ste dieťa pod stromček?
Pes/mačka sú živé tvory o ktoré sa treba aj starať, nie je to len jednorázová alebo krátkodobá hračka. Mala by pre ne ísť celá rodina spoločne a rodičia by mali sledovať reakcie zvieratka i dieťaťa.
Prepáčte mi takúto reakciu, ale dlhé roky sledujeme a spolu s ďalšími zbierame na sídliskách i pri Dunaji vyhodené malé živé dary – za vysvedčenie, vianoce, narodeniny.
Eufória z daru trvá mesiac-dva potom nastúpia povinnosti a nikto zrazu nemá čas. Starostlivosť ostáva na rodičoch.
Ak sa vo vašom prípade v tomto mýlim, budem len rada.
PS.
Moja prvá aj druhá fenka sú tiež takýto vyhodený darček.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bawinka999

Pokud máš vánoční stromek v obýváku tak ho schovej pod deku peřinu polštář mámě to takhle udělal táta a myslela si že je plyšový ale je tu problém aby neštěkal …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kamila44444

Dát do jiné místnosti a pak až dorozbalují dárky,tak pak otevřete dveře a štěňátko vyběhne za vámi.A nebo pejska dejte do větší krabice,zabal­te,udělejte otvory nechte jej u tromečku ale aby tam nebylo dlouho. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Několktrát jsem dával dárek tak, že v zabalené krabici bylo napsáno dárek je tam a tam. Nastalo někdy i několikadení napětí a dohadování co je to za dárek a v nejblžším možném termínu se jel vyzvednout.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek