ondra07

Kam byste jeli na dovolenou?

Kam byste jeli na dovolenou, kdybyste byli milionáři a měli byste spoustu času?
Napište Vaše vysněné místo a proč jste si ho vybrali, popřípadě co se Vám na něm tak líbí …

Nejlepší odpověď
terry

Sem bych chtěla nejvíc.

http://www.li­deazeme.cz/cla­nek/hodina-s-gorilou-horskou

Další odpovědi
Rocker

Koupil bych si pořádnýho ofroada,zabalil bych stan,horská kola a jeli bysme se synem někam do divočiny,třeba do Rumunska do hor.Moc mě nelákají místa,kde jsou davy turistů.

anonym

Na Island, do severního Norska, na Aljašku a do severní Kanady. Miluju tyhle místa, protože jsou čistá, klidná a jen minimálně dotčená člověkem. Nic než příroda.

WeeBear

Zajela bych si tak na delší dobu do Finska a snažila bych se podívat k co nejvíce jezerům.. Vůbec netuším proč, ale strašně mě to láká. 🙂

MacChill

Asi někam na lyžovačku, Itálie, francie Rakousko nebo Švýcarsko.

fablen

New York