jiriii

Kam byste zabudovali závěsné houpací letadélko? Mám desetiměsíčního klučíka, mám mu to dát nad postýlku nebo jinam?

Odpovědi
MiKu

podle možností v bytě.. My máme vysoké stropy 3,5 m (starý dům) a tak jsme závěsnou houpací (létací) berušku přidělali na lustr doprostřed místnosti a malá si za ní může zatahat, když jí vezmeme do náruče. Přímo na postýlce jsme měli přidělaný hrající uspávací kolotoč, ale když na něj dosáhla, jakmile si začala stoupat) a vypínala a zapínala ho, tak jsme ho odstranili pryč. takže doporučuju spíš výš, chlapec poroste a děti jsou zvídavé a bude to chtít pravděpodobně strhnout…