Pokročilý

Kam by jste šli se školou.

Můžou od povídat i dospělí.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jelikoz je to v rubrice cestovani, pak mate na mysli, kam bychom jeli se skolou na vylet?

"Kamkoliv do zahranici." A v podstate i kamkoliv po CR, vzdy se rad podivam jinam :) Nejradeji mam naucne vylety, nejen bloumani po lesich. (Ale treba na seznameni je zase lepsi ono "bloumani".) Kam bych se podival jeste jednou strasne rad, ale s ceskym pruvodcem, je Auschwitz. Bohuzel jsme chytili polskeho pruvodce a ja nepochytil temer nic, daleko vice bych pochytil, kdyzby nas provazel Nemec nebo Anglican. Takze bohuzel jsem si v podstate vybavoval to, co znam z dokumentu. Ale rozhodne doporucuji se tam podivat. Clovek se az desi, jaka je to dnes hezka prochazka, kdyz si v zapeti uvedomi, ze stejnou cestou pred par lety chodili odsouzeni do plynu.

Mate-li na mysli obecne, kam se skolou, tak na zakladce to bylo kino a na gymplu jsem byl radeji, kdyz jsme sli do divadla. (Ale ne treba se skolou, ale "soukrome" - ze nam to domluvila cestinarka, takze jsme jednak meli nizsi vstupne a jednak nas tam slo vice a hlavne to bylo neco, kam a na co jsme chteli jit sami, nebylo to volene primo skolou.)

Další odpovědi:

Bronzový

odpovídá dospělá: šla bych do divadla na nějaký muzikál, divadelní představení nebo třeba operetu.

Jsem z malého města a návštěva divadla ve mě vždy zanechá velmi silný pozitivní zážitek na velmi dlouhou dobu.

Zlatý

Kromě zubaře asi kamkoli, hlavně, když odpadne vyučování, nebo snad, nedej bože, dokonce zkoušení.

Zlatý

Pokud by se jednalo o střední školu krátce před maturitou, tak na exkurzi do pivovaru, ale v zimním období. Zažil jsem něco podobného na vojně (pomoc národnímu hospodářství) a ještě dneska když piji pivo mne brní dásně jak jsme tenkrát se pokoušeli pít téměř ledové pivo.
Zážitek na celý život s odstrašujícím účinkem pro mé zuby.

za školu

Diskuze k otázce

Emmkaa

V květnu se chystáme se školou do Pohádkové říše :) - http://pohadkova-rise.cz/…

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Cestování

Zlatý Drap 346
Zlatý annas 287
Zlatý hanulka11 223
Zlatý led 207
Zlatý gecco 172
Zlatý quentos 161
Zlatý marci1 144
Zlatý mosoj 115
Zlatý Lamalam 111
Stříbrný Agneta 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.