Kam by jste letěli,mít …

… „létající koberec“ ?!

Nejlepší odpověď
baghira

Pokaždé někam jinam :)
Ale raději někam, kde je teplo, protože létající koberec je vlastně „kabriolet“, v Arktidě by posádka zkosla.

Další odpovědi
www

Začal bych okružním letem nad ČR v různých výškách a pak, po mezipřistáních, by se vidělo kam dál 😁
Taky nevím, jakým tumlem takovej tébich lítá, asi taky podle toho bych určoval další trasu 😉

fablen

pro mlíko ve slevě do Lidlu – byla bych tam dřív než všichni důchodci 🙂…když oni mi ho tam vždycky všechno vykoupí ☹