akvidzerp

Kam by jste chtěli jet nejvíc?

Nejlepší odpověď
dudu

Egypt

Našim společným koněm jsou staré evropské civilizace a už celá léta s manželkou cestujeme za jejich poznáním. Dosud jsme bez nehody v nadšení prošmejdili opravdu hodně míst Evropy, letos je našim cílem Egypt, jenže poprvé s námi bude cestovat třináctiletá vnučka. S ohledem na tamnější události nejsme stále rozhodnuti, zdali to naše zlatíčko nevystavíme nepřiměřenému riziku. Její matka už dnes hovoří něco o bláznivých starounech a to hodláme za poznávačkou vyrazit až počátkem června.

Další odpovědi
ten který je

Rusko

Konkrétně bych se chtěl podívat na krásu jezera Bajkal,kde je nádherná příroda.

barnajka

Austrálie

Z uvedených možností vybírám asi tu Austrálii, ačkoliv ještě víc by mě lákal Nový Zéland.
V Austrálii nemusím vidět nic konkrétního, hlavně abych si tam ale mohla pohladit koalu. Jsou to čumáčky roztomilý :))

Ráda bych se někdy podívala i do toho Egypta a myslím, že zážitek musí být taky to Mongolsko – je to zase úplně jiný svět, zdánlivě primitivní a zaostalý..ale právě tím je pro mě atraktivní. Pryč od civilizace,… aspoň na chvilku :))

Damiana

Kuba

Ne, že bych si tam nějak „nejvíc“ přála jet, ale z těchto možností je to zajímavý nápad na cestu. Myslím, že by to mohlo být docela zajímavé.
A klidně bych znovu jela do Ruska, jsou tam hodně skvostná místa.

venkovan

Mongolsko

Třeba budu první kdo vyfotí toho vzácného červíka.

Meropa

Dominikánská republika