ssssssssssss

kam bublinkovou obalku

mám v bublinkové obálce např. šátek, musím s tím jít na poštu ? nebo to stačí hodit do te oranžové schránky čp ?

Nejlepší odpověď
pusinka50

Bublinková obálka je sama o sobě těžší, než běžná obálka. Chceš v ní poslat pearcing, kolik váží? Do 20 gramů váhy stačí 10 Kč poštovní známka, nad 20 gramů váhy se připlácí další koruny podle váhy. Při poslání běžným dopisem, který by vážil víc jak 20 gr, by rozdíl v ceně musel uhradit příjemce. Nehledě na to, že by bylo lepší to poslat doporučeně nebo to aspoň za 5,– Kč pojistit.

Další odpovědi
hanulka11

myslím, že bude lepší na poštu -záleží na váze podle toho zaplatíš poštovné ,