dolik

Kam až si myslíte,že může dosáhnout ta nehorázná nenažranost ČEZu?

Nejlepší odpověď
Mili @

KAMKOLIV, NEMAJÍ TADY KONKURENTA!!!!

Další odpovědi
dudu

Majoritním vlastníkem akcií ČEZu je stát, tak tedy kdo je zde vlastně nenažraný?

benaja

Až na vrcholky hor..Ne teď vážně,dokud mu nevyroste pořádna konkurence,pak by to možna už ušlo.

ReHu

dudu > že by byl nenažraný stát 🙂 ?
To je trochu anonymní – co to je stát, co žere naše peníze?
Ale, proč by si páni „zákonatvůrci“ dávali práci s něčím, co není jejich a z jejich kapsy to nejde.

dannero

je smutný že jsme z si našich daní postavili elektrárny(včetně dvou jaderných) a k čemu to vedlo, kapsy si mastí stejně někdo jiný a nám spotřebitelům by vyšlo nakonec levněji si energii kupovat v cizině.