loosi

Kam až porostou ceny nafty?

Nejlepší odpověď
venkovan

Až na hranici kupní síly společnosti. Tím jak bude cena vyšší, kupní síla se bude snižovat, dojde k inflaci a zhroucení společnosti závislé na ropě.
Irán e zachval jak jsem čekal. Evropa a USA uděaly bu, bu, bu. Ale až od léta, že nebudou nakupovat, Irán si řekl proč od léta, raději hned. Domluvil se s Čínou, Indií a prodává si dál. A my humanisti, odpůrci jaderného zbrojení se teď sežereme navzájem.

Další odpovědi
mosoj

Tak vysoko až to bude důvod k další válce na středním východě tentokráte v Iránu.
EU a USA dělají vše pro to aby to tak dopadlo a potřebují k tomu nespokojenost obyvatelstva.Ten­tokráte ale narazí na Čínu a Rusko. Hádejte, jak to dopadne ?

ondra07

Nikdo neví :) ale podle analytiků to může být i 40 Kč a více…
Fakt hrůza tohle..

Michal Kole

Dokud nebude nějaká VELKÁ demonstrace o 10 000 lidech před ministerstvem financí.

Kde vůbec bydlí nás ministr financí p.Ing. Miroslav Kalousek ?

Že by jedna demonstrace byla před ministerstvem a druhý proud by čekal, před jeho bydlištěm 😁 😁 😁

Drap

To zatím nedokáže nikdo odhadnout

Mapel

To záleží na politicích. Ti určují spotřební daň.