TRoll99

Kam až má jít přetáhnout předkožka u penisu? Protože mě to jde jenom přes žalud a dál ne nebo to tak má být?

Odpovědi
www

Je to tak správně.
P.S: Copak to nevidíš, nebo si myslíš, že až po kolena? 😁
Doplňuji:
P.S: zjentek buď špatně špatně čte, nebo se mýlí.
Nepíši ‚u kolen‘, nýbrž ‚po kolena‘, což je ‚nepatrný‘ rozdíl 😁

zjentek

a kam by tě to až mělo pustit? ..kdybys taky napsal, čím ti pokračuje žalud, mohlo to bejt pro odpovídající jednodušší ..jestli máš klasickýho kapříka, tak normálka jenom přes něj, ale pokud máš kladivouna, tak tam fakt nevim, to musíš k urologovi
Doplňuji:
www nemá úplně pravdu- klidně si můžeš přetahovat žalud u kolen, jestli to tak anatomicky máš, ale důležitý je, abys do toho vaku už nic jinýho necpal ..žádný další kaštany

quentos

Teprve po doplnění otázky v diskuzi je otázka jasná. Skutečně to jde jenom přes žalud, dál už ne. Funkcí předkožky je především ochrana žaludu.

mosoj

Pod kolena to jde jenom slonovi.

TRoll99

Tak já myslel že by to mělo jít až ke kořeni penisu.

zjentek

jo takhle ..a já pitomec ti to poradil z druhý strany. Taky ses mohl lépe vyjádřit, trolle, kapuci taky přetahuješ přes hlavu a opačně ji STAHUJEŠ ..chjo

TRoll99

Hele prostě jsem se normálně zeptal.Myslel jsem že bych normálně ze zhora až dolů ke kořeni a né jen pod žalud.