Avatar uživatele
bolak

Kam až dosáhnete, když se ve stoje předkloníte? (s nataženýma nohama a bez rozcvičování)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kapka, poa.li, pusinka50 před 4512 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

položím dlaně až na zem

Tak nevím. Nikdy jsem se takovými ptákovinami nezabýval. Myslel jsem, že to je samozřejmé.
Nechal jsem se svést kolektivem a zkusil jsem to.
Dlaně na zem před sebe bez problémů, klidně opakovaně a tak jsem to zkusil do jedné roviny s nohama a také to šlo.
Je mně 65 let a jsem nemocný.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
venkovan

položím dlaně až na zem

Bez rozcvičování a na návsi když jde okolo starosta.
Lidi se mne ptali proč to dělám a já, že se mu klaním – vzdávám hold jeho práci.
Jenže sousedi si klepali na hlavu. prý když se klaním, musím čelem k osobě které dávám úctu a ne čelem od ní.
Nechápu, když jsem v předklonu, tak mám čelo otočené ke starostovi.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

dotknu se země špičkama prstů

Za mlada jsem uměl i dlaněmi, ale dnes bych už asi riskoval variantu 5 a zůstal v klubíčku.
ad iv, nepřehnalas to s tím tvým věčným vtipkováním? Vždyť normální člověk má i při stoji konce prstů níže než 20 čísel nad koleny? Leda, že by ses od našich opičích předků už natolik v evoluci vzdálila, že máš extrémně krátké ruce a nadměrečnou mozkovnu jako naši vzdálení potomci za pár tisíciletí v představách autorů sciens fiction.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

zhruba ke kolenům

20 cm nad kolena !! 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pokazdejinak

položím dlaně až na zem

i když už to trochu táhne :) měla bych se zase začít trochu víc hýbat

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
VampGirl

dotknu se země špičkama prstů

Každý den cvičím, takže mi nedělá problém dosáhnout až na zem… Ale abych se dotkla celou plochou dlaní, tak na to budu muset ještě nějakou dobu trénovat. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

položím dlaně až na zem

Věřte nebo ne.
Trochu mě děsí, že jsem pohyblivější než moje děti. Na zem dosáhne jen jeden syn /7let/, druhý, stejně starý, to nesvede už někde od pěti let, kdy jsem si toho všimla a dcera /14/ už vůbec ne. A to jsou jinak štíhlí a kluci hodně aktivní. Mluvila jsem o tom i s doktorkou, jak je to možné. Prý mají dnešní děti jednostranný způsob pohybu, sice třeba hodně naběhají, ale stejně mají zkrácené šlachy.
Já se jako dítě v sedě na natažené nohy celým tělem položila, uměla jsem mosty ze stoje, hvězdy apod. Nechodila jsem na gymnastiku, prostě jsme si tak s holkama venku hrály. A doteď mám šlachy na nohou v pořádku, přestože je nijak zvlášť neprocvičuji, až se sama divím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

dotknu se země špičkama prstů

Dotknu se, ale jde to děsně těžce

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WeeBear

dotknu se země špičkama prstů

Nějakou dobu jsem cvičila právě kvůli tomuto pocitu, celou plochou dlaní jsem se však ale nedotkla nikdy – a to ani s rozcvičením. Lehce se mi natáhnou svaly, tak to radši ani neplánuju zkoušet. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

dotknu se země špičkama prstů

něco mezi špičkami prstů a dlaněmi, nějak se mi zkrátily šlachy na zadní straně nohou, před měsícem jsem začala cvičit na břišní svaly, tak vidím, že jěště k tomu přidám protahování nohou:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
poa.li

skoro až na zem, ale ještě mi kousíček zbejvá

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

položím dlaně až na zem

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

ale aspoň jste si díky mně zacvičili, co ;)

před 4512 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Zatím ses nepochlubil jak jsi na tom sám!
A pokus se být upřímný, víš že tvá vymýšlení už jsou rozpoznatelná.

před 4512 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

Já bych radila každému, ať si nevymýšlí, kam dosáhne, protože až bude jednou ten slavný sraz, tak se to bude rozhodně prověřovat! 🙂

před 4511 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek