Zlatý

Kam až dosáhnete, když se ve stoje předkloníte? (s nataženýma nohama a bez rozcvičování)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

položím dlaně až na zem

Tak nevím. Nikdy jsem se takovými ptákovinami nezabýval. Myslel jsem, že to je samozřejmé.
Nechal jsem se svést kolektivem a zkusil jsem to.
Dlaně na zem před sebe bez problémů, klidně opakovaně a tak jsem to zkusil do jedné roviny s nohama a také to šlo.
Je mně 65 let a jsem nemocný.

Další odpovědi:

Zlatý

položím dlaně až na zem

Bez rozcvičování a na návsi když jde okolo starosta.
Lidi se mne ptali proč to dělám a já, že se mu klaním - vzdávám hold jeho práci.
Jenže sousedi si klepali na hlavu. prý když se klaním, musím čelem k osobě které dávám úctu a ne čelem od ní.
Nechápu, když jsem v předklonu, tak mám čelo otočené ke starostovi.

dotknu se země špičkama prstů

Za mlada jsem uměl i dlaněmi, ale dnes bych už asi riskoval variantu 5 a zůstal v klubíčku.
ad iv, nepřehnalas to s tím tvým věčným vtipkováním? Vždyť normální člověk má i při stoji konce prstů níže než 20 čísel nad koleny? Leda, že by ses od našich opičích předků už natolik v evoluci vzdálila, že máš extrémně krátké ruce a nadměrečnou mozkovnu jako naši vzdálení potomci za pár tisíciletí v představách autorů sciens fiction.

zhruba ke kolenům

20 cm nad kolena !! :-) -iv-

Bronzový

položím dlaně až na zem

i když už to trochu táhne :) měla bych se zase začít trochu víc hýbat

Bronzový

Každý den cvičím, takže mi nedělá problém dosáhnout až na zem... Ale abych se dotkla celou plochou dlaní, tak na to budu muset ještě nějakou dobu trénovat. :)

Zlatý

položím dlaně až na zem

Věřte nebo ne.
Trochu mě děsí, že jsem pohyblivější než moje děti. Na zem dosáhne jen jeden syn /7let/, druhý, stejně starý, to nesvede už někde od pěti let, kdy jsem si toho všimla a dcera /14/ už vůbec ne. A to jsou jinak štíhlí a kluci hodně aktivní. Mluvila jsem o tom i s doktorkou, jak je to možné. Prý mají dnešní děti jednostranný způsob pohybu, sice třeba hodně naběhají, ale stejně mají zkrácené šlachy.
Já se jako dítě v sedě na natažené nohy celým tělem položila, uměla jsem mosty ze stoje, hvězdy apod. Nechodila jsem na gymnastiku, prostě jsme si tak s holkama venku hrály. A doteď mám šlachy na nohou v pořádku, přestože je nijak zvlášť neprocvičuji, až se sama divím.

Zlatý

Dotknu se, ale jde to děsně těžce

Stříbrný

Nějakou dobu jsem cvičila právě kvůli tomuto pocitu, celou plochou dlaní jsem se však ale nedotkla nikdy - a to ani s rozcvičením. Lehce se mi natáhnou svaly, tak to radši ani neplánuju zkoušet. :-)

Stříbrný

něco mezi špičkami prstů a dlaněmi, nějak se mi zkrátily šlachy na zadní straně nohou, před měsícem jsem začala cvičit na břišní svaly, tak vidím, že jěště k tomu přidám protahování nohou:-)

Bronzový

skoro až na zem, ale ještě mi kousíček zbejvá

Bronzový

položím dlaně až na zem

Diskuze k otázce

Zlatý

bolak

ale aspoň jste si díky mně zacvičili, co ;)

anonym

Zatím ses nepochlubil jak jsi na tom sám!
A pokus se být upřímný, víš že tvá vymýšlení už jsou rozpoznatelná.

Zlatý

kapka

Já bych radila každému, ať si nevymýšlí, kam dosáhne, protože až bude jednou ten slavný sraz, tak se to bude rozhodně prověřovat! :-)

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.