mosoj

Kam až by jste se báli ?

http://letecka­posta.cz/952501009
Doplňuji:
Já jsem myslel jestli jenom k srdci nebo až do kalhot.

Nejlepší odpověď
atoris

Keď fúka vietor, do hory nelez ! Ani na lanovku !

Další odpovědi
Funna

nechápu sice otázku „kam“…ale já bych se po***la strachy hodně rychle .-)

marci1

Se mi líbí hlavně rada : „Zachovajte chladnú hlavu !“ To je něco podobného, jako si před medvědem lehnout na zem a dělat „mrtvého brouka“ ! Tady by bylo dobře jen kosmonautům ! 🙂
Doplňuji:
Asi až k ústům ! 🙂

Pepa25

„BYSTE“! Omlouvám se, ale já s tím nepřestanu …

mosoj

Mně se to nelíbí. Připomíná mně to bystu papalášů a svět se točí stejně dál.-