Kalové čerpadlo

Dobrý den, nemáte někdo nějaké zkušenosti z čerpadly potřeboval bych aby dost vydrželo ale nejsem do toho moc ochotny investovat..Jestli někdo víte o nějakém kvalitním a dobrém tak poraďte:) Děkuji.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Hlavně na něm nešetřete, s levným je práce 3x delší -dlouho čerpá vodu.
Chlapi vám poradí odborně já jen ze zkušenosti

Další odpovědi:

Stříbrný

anonyme, za málo peněz hodně muziky?
Copka chcete čerpat? Podle toho se musí vybírat čerpadlo. Sháněl jsem na septik a zjistil jsem, že nejlepší pro mě bylo půjčit si kalovku z půjčovny. 1x za 5 let za 500Kč...

Zlatý

takovéto věci se dají většinou velmi dobře pořídit v zastavárnách, i v některých půjčovnách nářadí prodávají podobná sortiment

Pokročilý

Z vlastních zkušeností bych si pořídil čerpadlo septik cca 5000 Kč.Mám ho 13 let a pracuje bez problémů.

Zlatý

Jsou dvě základní varianty- kvalůitní čerpadlo zpravidla něco stojí, levné zpravidla nic nevydrží.
Nicméně podíval bych se na svůj rozpočet a zvážil, zda koupit levné a když mi v průběhu dvou let se rozbije budu reklamovat,či si budu levné čerpadlo kupovat podle toho kdy se rozbije nebo kvalitní, které mi vydrží podstatně déle.
Občas se stává, že za poměrně slušný peníz se sežene celkem dobré čerpadlo. Zpravidla se najde u zavedených, ale neznačkových výrobců.
osobně když něco takového potřebuji, raději si projdu několik servisů a zeptám se co koupit.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 924
Zlatý mosoj 860
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 295
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 233
Zlatý marci1 223

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.