Pokročilý

Kalkulačka vysvědčení, která mi řekne, jestli mě vezmou na vysokou bez přijímaček?

dozvěděl jsem se ( na ZSV) že na webu některých VŠ prý existuje jakási kalkulačka, kam zadám své známky, a ta mi řekne, jestli mne vezmou bez přijímaček. Nevíte jak přesně se tomu říká? Nedokážu to najít ve vyhledávači. Popřípadě, jaké vš to například na svých webech mají?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Jestli si neumis spocitat prumer a porovnat ho s minimalnim pozadovanym, pak na VS nemas co delat.

Další odpovědi:

Stříbrný

Nevím, ale zdá se mi, že některé vysoké školy až moc vycházejí vstříc lidem, kteří tam nemají co dělat. Jak o tom tuhle hovořil sprosťák Miloš.

Zlatý

nekalkulujte, ale učte sa.
to bude prínosom ako pre vás tak i pre spoločnosť.

;-Q

len tak mimochodom:
chcete ísť na NEJAKÚ vš alebo na nejakú konkrétnu?
ak iba na NEJAKÚ, tak sa na to radšej vykašlite.

Pokročilý

Radeji si u konkretni VS najdi podminky prijeti, tam by krome prijeti na zaklade prijmacek melo byt psane i o prijeti bez prijmacek a tam se doctes prumer do ktereho berou a z ceho ten prumer je. Nekdy je jen z nekterych predmetu (treba jenom matika a jazyk) a prumer si proste spocitej a uvidis. Kazdopadne uplne na ten prumer nespolehej. Je to tam vetsinou i napsane ze bez prijmacek berou jen urcite procento prijatych, pak prijmou samozrejme toho s lepsim prumerem. Nekde neberou do prumeru vubec (myslim ze na Karlovku). Kasli na kalkulacku, radeji si vyber skolu ktera te bude zajimat.

Stříbrný

Je to součást přijímacího řízení. Pokud to na jejich webu nejsi schopná najít, nesplňuješ podmínky.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2418
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.