Avatar uživatele
tomovka

Kalkulačka vysvědčení, která mi řekne, jestli mě vezmou na vysokou bez přijímaček?

dozvěděl jsem se ( na ZSV) že na webu některých VŠ prý existuje jakási kalkulačka, kam zadám své známky, a ta mi řekne, jestli mne vezmou bez přijímaček. Nevíte jak přesně se tomu říká? Nedokážu to najít ve vyhledávači. Popřípadě, jaké vš to například na svých webech mají?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3426 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
setapouch

Jestli si neumis spocitat prumer a porovnat ho s minimalnim pozadovanym, pak na VS nemas co delat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
klumprt

Nevím, ale zdá se mi, že některé vysoké školy až moc vycházejí vstříc lidem, kteří tam nemají co dělat. Jak o tom tuhle hovořil sprosťák Miloš.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

nekalkulujte, ale učte sa.
to bude prínosom ako pre vás tak i pre spoločnosť.

;-Q

len tak mimochodom:
chcete ísť na NEJAKÚ vš alebo na nejakú konkrétnu?
ak iba na NEJAKÚ, tak sa na to radšej vykašlite.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
trpaslicek

Radeji si u konkretni VS najdi podminky prijeti, tam by krome prijeti na zaklade prijmacek melo byt psane i o prijeti bez prijmacek a tam se doctes prumer do ktereho berou a z ceho ten prumer je. Nekdy je jen z nekterych predmetu (treba jenom matika a jazyk) a prumer si proste spocitej a uvidis. Kazdopadne uplne na ten prumer nespolehej. Je to tam vetsinou i napsane ze bez prijmacek berou jen urcite procento prijatych, pak prijmou samozrejme toho s lepsim prumerem. Nekde neberou do prumeru vubec (myslim ze na Karlovku). Kasli na kalkulacku, radeji si vyber skolu ktera te bude zajimat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Je to součást přijímacího řízení. Pokud to na jejich webu nejsi schopná najít, nesplňuješ podmínky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek