norek

Kalkulačka na počítači

Kde najdu kalkulačku na svem notebooku už jednou jsem ji objevila a nemůžu ji najit.

Nejlepší odpověď
kropitko

start-všechny programy-příslušenství

Další odpovědi
GangstaHelper

Start, Programy, Příslušenství, Kalkulačka.

Nebo rychleji: Start > Spustit, a napsat calc

1popelka1

nebo dejte Vyhledávat (Najít, já mám u sebe Zahájit hledání) – přes Start a tam zadejte „kalkulačka“

nabubindes

aaa navštěvuješ nějaký kurz gramotnosti? mužeš být na sebe hrdý-á, výsledky jsou opravdu slušné, pokračuj tak dále, nenechej se otrávit. není nad to si vše takříkajíc „osahat“