lea1946

kalium-únava

Má prosím někdo z vás zkušenost s nedostatkem kalia v organismu?Bylo mi sděleno po vyšetření krve,že moje dlouhodobá únava je způsobena tímto.Beru už léky,ale zlepšení necítím.Díky,že odpovíte.Lea.

Nejlepší odpověď
grifin

Leo,od včelaře(NE v marketu)si kup MED-český
na noc lžíci medu,k snídani si udělej kaši z ovesných vloček,rozinek,slu­nečnicových semen,
jez fíky(nejlepší turecké)suš.šves­tky,meruňky,
datle,Používej panenský olivový olej,máš li
chuť na máslo-jez,nesnž ho denně kostku,a
navrh med-je to všechno pochoutka a je to zdravé!! Nemusíš li NEJEZ UZENINY,pokud možno
přírodní stravu! pitný režim–Dávám si do vody–trochu jablečného moštu–super,zkus to
uvidíš,pohyb na čerstvém vzduchu! Držím palce
Grifin.

Další odpovědi
Miroslavst

Kalium??? Nemáš na mysli kalcium?

Vero

Kalium je draslík latinsky.

panenka

Nedostatek draslíku (kalia) se v lehké formě projevuje únavou,ospalos­tí,závratěmi nebo i svalovou slabostí.
Nízkou hladinu kalia v krvi mohou způsobit nemoci zažívacího traktu,prujmy,zvra­cení.

Zdroj: http://www.mo­jemleko.cz/dras­lik