Ivetka303

Kaky jeans

Nevíte někdo co se stalo se značkou Kaky Jeans? V Brně nevím už o žádné prodejně. Byla sem s jejich zbožím moc spokojená i mí známí, tak kde je problém?
Doplňuji:
Bohužel v Olymii už není – je to značně neaktualizované :(

Nejlepší odpověď
anonym

Kaky – Brno – Obchodní centrum Olympia – Brno – U dálnice 777
Ale nejsem si jista , jestli je to , co hledate. Jen jsem se podivala do googlu. -iv-

Další odpovědi
dědapetr

KAKY

Obchodní centrum: Galerie Vaňkovka Brno

Otevírací doba:
Po-So 9.00–21.00
Ne 10.00–20.00

Sortiment:
Móda, Módní doplňky

eLx

možná jste byli se známejma jediný.. :)

Ivetka303

Google není aktuální. Ani ve Vaňkovce ani v Olympii již tato značka není… Proto je vlastně tato otázka vytvořená :D