adelickaa

Kadeřnictví v Praze?

lidičky, prosím vás kde se dá v praze slušně a kvalitně ostříhat? potřebuji konečně najít kvalitní kadeřnictví kde mě vždycky vezmou a bude to bez problémů…

Odpovědi
Drap

Všechna kvalitní kadeřníctví jsou téměř výhradně na objednávky.

anonym

ta paní, co s ní bydlím, také hledala. teď našla. ostříhat s trvalou za 2500kč. 😁
to by mohli jíst koňská vejce 😁

terry

Projdi postupně pražské kadeřnické salony až najdeš ten, který ti vyhovuje.

modrokakocka

to není možné že bys v Praze nesehnala kadeřnictví kde by tě vzali :O i když je pravda že se spokojeností je to pak už horší… taky jsem měla problém sehnat dobrého kadeřníka…

Tálie

Zkus nějaký kosmetický salon, ale tam většinou taky berou jen na objednání… V Praze je holt vždycky všude plno 🙂 . Ale kdybys chtěla i tak něco doporučit, tak třeba Esmina na Praze 9 – http://www.fa­cebook.com/stu­dio.esmina . Chodím tam teda hlavně na nehty a řasy, ale mají tam i kadeřnictví, pedikúru, masáže, depilace, solárko atd. a holky jsou moc fajn 🙂 . Dělá tam jedna moje bývalá spolužačka ze střední…

adelickaa

vim že jich je v praze hodně, jen bych ráda opravdu kvalitní… protože v práci musím mít účes naprosto v pořádku ;) takže bych ráda opravdu nějakou skvělou radu…

modrokakocka

to ti rozumím, a taky rozumím tomu že chceš mit vyzkoušené od někoho… vlasy má člověk jen jednou ;) a do kolika penízků si ochotná investovat??

adelickaa

je mi to docela jedno kolik to bude stát, hlavně abych byla spokojená… to je pro mě to nejdůležitější…

jancek

a co u tomáše v praze? tady u toho http://www.to­masarsov.cz/ zkoušeli jste to? je to tam super, já byl teda s účesem naprosto spokojený…

adelickaa

děkuji ;) koukala jsem se na to a docela se to zdá být v cajku, stránky mají slušné a zdá se že budou i kvalitně stříhat, barvit a tak ;) tak to asi vyzkouším, takže tam musím zavolat :D

modrokakocka

tak co souhlas s tomášem? tady tím http://www.to­masarsov.cz/ stojí to za to ne? já to teda mám jako stále kadeřnictví, které doufám mě bude brát ještě hodně dlouho :D

jancek

no vždyť to rikám!!!! že u tomáše je to dost cool a super!! tak se neopič po mně :D :P né, promiň joke ;) takže adelickoo, co? bylas tam?

adelickaa

volala jsem tam a jsem objednána, tak uvidíme jak to dopadne, ale doufám že to bude v pohodě, protože jestli né a budu mít hrozné vlasy, tak budu fakt neštastná.ů..

jancek

tak co tak co tak co? :D jak to dopadlo? byla jsi tam? sluší ti to? nebo nee? :D

modrokakocka

a bez odpovědi.. taky čekám jestli byla adelickaaa spokojená nebo ne ;) ale doufám že jo, protože jinak bych si to vyčítala…

jancek

tak uvidíme jeslti se ozve, ale snad je spokojená… koukejte, to jsem ani nevěděl že tam mají poukázky http://www.to­masarsov.cz/pou­kazy.html a mám pro ségru k narozeninám dárek. ta bude ráda :D

adelickaa

tak co stříhání? jak jste dopadli? já jsem dopadla moc dobře :)) jsem spokojená. nad míru spokojená :))))))

jancek

spokojenost? a kde ses teda nakonec nechala stříhat nebo ty máš stálé kadeřnictví?

adelickaa

já mám stálé kadeřnictví a nikdy bych ho nemělila. Tadyk u tohoto super kluka http://www.to­masarsov.cz/ nikdy na ně nedám dopustit :D

jancek

jejdááá, tam to znám :D :P vždyť jsem ti o tom říkal já :D a já jsem čekal od tebe nějakou novinku… :P tak hlavní je že je spokojenost, no ne?

adelickaa

jasně že je spokojenost, kdyby nebyla spokojenost tak tam nebudu chodit, ale já jsem spokojená, takže luxus!!!

modrokakocka

kam že to teda všichni v té praze chodíte? :D jsem z toho teď nějaká zmatená a popravdě se mi nechcou číst všechny vaše příspěvky :D :P ;)

adelickaa

kam chodíme? nevím kam ostatní ale já chodím sem http://www.to­masarsov.cz/ k tomovi ;) a je to dobré, nejlepší pokec a odvedená práce co jsem kdy zažila :) tak zkus a uvidíš :))

modrokakocka

už jsem se lekla že se tady ukázalo něco nového, něco co mi ušlo :))) a co jiank nějaké nové trendy ve vlasech či co?

jancek

to co je nového a co se teď nosí za účesy tak ví jedině kadeřníci :D protože ti nejlíp ví co člověku sluší ;)

adelickaa

já jsem se tam teď tam domlouvala že bych tam poslala maminku, ale ta by do toho nešla, tak jsem jí koupila tenhle poukaz http://www.to­masarsov.cz/pou­kazy.html koukáš co? :D je do cool :)))