Chubby

Kabel USB Digitus prodlužovací A-A nerozeznává

Ahoj,
koupila jsem si výše zmiňovaný usb kabel prodlužovací, ale po zapojení nerozeznává. Chci zapojit kameru, kterou chci nyní připojit dále. Nevíte co s tím? Něco nastavit? Po zapojení nic nehlásí… jako by neby ani připojený. Nežádá žádnou instalaci ovladače. Děkuji za odpověďi

Odpovědi
Chico

Asi jsem zatvrzelý, ale nerozumím tomu co ten kabel nerozeznává:)

…ale mám pár tipů:
USB kabel je jen pár drátů a konektory, takže pokud ta kamera jde připojit jiným kratším kabelem a PC jí rozpozná, tak je zřejmě vadný kabel, ale to není moc pravděpodobné.
Takže hledejte chybu jinde.
PC většinou rozpozná zařízení ne po zapojení, ale až po zapnutí. Takže kameru zapněte;)
BTW samotný kabel nemůže počítač rozpoznat:D, pouze nějaké zařízení.