zjentek

k ústní hygieně..

..tady ve střední evropě jsou zažitá dogmata kolem čištění úst a tak by mě zajímalo, jestli mechanické čištění jazyka patří automaticky i se zuby k čištění ústní dutiny. Zajímal by mne v anketě i názor, díky ,)

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Bedy

ano

anonym

ano

Doplňuji:
Možná tu máme zažitá určitá dogmata, ale ve Střední Evropě hygiena ústní dutiny a vůbec hygiena těla dala ostatnímu světu moderní směr.

anonymmm

ano

Mika47

ano

iceT

ano

Nemyslíš snad,že jazyk patří k jiné části těla,a v ústech se nachází omylem,že ne?Takže ano,měl by se čistit i jazyk,ale předpokládám,že to dělá málokdo.

Klára K.

ano