Lenča59

K těm webovým stránkám (Blog.cz)

jak sem psala o těch web. stránkách…vytvořila sem si ted na Blog.cz, už timu rozumím a je to dobrý ;) ale když jsem si to nastavovala tak do menu sem si dala rubriky, články, ankety atd. a když jsem si dala náhled, jak ta má stránka vypadá, tak tam nic nebylo..psala jsem jeden článek takový zkušební a stejně nic ..:/ prosím, nevíte co s tím?

Odpovědi
anonym

to chce odkaz a víc podrobností o problému

nikolqa.o

Skopíruj a vlož sem zdrojový kód. :) S tímto nedostatkem informací radit nelze.