Deli

K „otázce pro chlapy“ od dudu: Co znamená, pánové, že máte nulku a tedy můžete maso na všechny způsoby?

Pro nezasvěcené, ptám se po přečtení této otázky a odpovědí: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/otazka-nejspise-pro-chlapy

Pro zasvěcené: Myslíte nulku krev?? A to má souvislost s jezením masa? Mně se z Vašich „receptů“ podlamují kolena, ale možná mi pomůžete pochopit, proč můj manžel s kr.sk.0 je takový masožrout…

Nejlepší odpověď
annas

Nejsem sice muž, ale kdysi jsem si koupila knihu stravování podle krevních skupin. Vařila jsem podle ní. Jídla, která jsem jíst neměla, patřila k mým nejoblíbenějším… Pak jsem někde četla, že je to hloupost … každou chvíli je pravda někde jinde …

A – je nejstarší krevní skupina – zemědělec – často vegetarián

B – všežravec

AB – spojení A + B

O – masožravec

Navíc strava podle krevních skupin je často v rozporu se stravou podle znamení, v něžm jste narozeni – čím se tedy řídit..?.

Další odpovědi
dědapetr

Mám 0 a maso mohu mít i jako cukroví na vánoce na vánočním stromku.Jak se říká masa tři kusy chleba netřeba.Uzený to je mana nebeská.Taky pečená buchta bůčková to je mňamka.

venkovan

Trochu střelím, ale mám za to, že je to skutečně dle krevní skupiny. Slyšel jsem dokonce, že na ty s nulkou moc nejdou ani klíšťata,že mají trochu snížený práh bolesti zubů (alespoň mne to zubař říkal – je to průšvih, chodí se k němu s víc poškozeným zubem) a další pozitiva či negativa vztahovaných k té které krevní skupině.
Ale já to něřeším – prostě maso je potřeba a klíš´tata jejich problém koho se chytnou.

dudu

Krevní skupina 0
Látková výměna pracuje dobře a rovněž imunita je poměrně solidní. Pozor však na obiloviny, zejména na pšenici. Buďte opatrní při konzumaci pečiva a výrobků z mouky obecně, neboť pšeničná převládá ve většině případů značnou měrou. Bílkoviny jsou tráveny ze všech skupin nejlépe, i červená masa jsou organismem dobře využívána. I tady by měla převládat zelenina a ovoce. Tyto složky potravy jsou v podstatě nezbytností u každého člověka. Velmi dobrá je brokolice – obsahuje hodně jódu. kromě pšenice omezte také fazole, kukuřici, čočku, zelí, kapustu a květák.

Jikra

Buď ráda že máš masožrouta,lepší než ňákej vychrtlej a nervozní vegetarián nebo vegan.
Ale stejně ten dědapetr to je ale poeta,
všechna čest,sem to přečet a mám hubu plnou slin.Howg!