Bronzový

K odkazu Hanulky11 na minulé životy: je to možné?

Včera jsem si ten testík udělal,dnes jsem ho dělal manželce.Mezi námi je věkový rozdíl 10.let.Je možné,aby nám vyšlo stejné místo narození-Rumunsko,doba já: 17. 3. 1070- 17. 8. 1096;ona: 5. 11. 1070- 23. 7. 1100?Oba jsme byli muži.Je to náhoda,nefunkční výpočet,nebo karma?
Doplňuji:
Až mne zamrazilo a přešel smích.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Je to možné a třeba se i z minulého života znáte.

Další odpovědi:

řekla bych že od každého něco,já byla léčitelka kterou upálili za čarodějnictví,můj syn byl ve stejnou dobu jako já upálena farářem,ale nepřikládám tomu žádný význam

Zlatý

Tak to je tedy ......
ale nic z toho nevyvozujte
mnohdy jsou to jen hry pro pobavení

Zlatý

Existenci minulýho života jsem ochotná připustit, ale absolutně nevěřím, že se to pozná z prachsprostýho data narození. To na netu jsou jen hry pro pobavení... pokud něco, jako minulý životy existuje, pozná se to rozhodně spíš z povahy, zájmů a hlavně různejch psychickejch problémů nebo nemocí (fobie a podobně), který nemají vysvětlitelnej základ ve zkušenostech, zážitcích a výchově.
Takže se klidně zase začněte smát, ten, kdo ten test napsal, se určitě tlemí od rána do večera :)))

Zlatý

Kde čert nemôže, pošle testy... :-)

Diskuze k otázce

Bronzový

jendahun

No manželka tam byla jako kopáč(jestli vůbec něco takového v té době existovalo).Tak jsem to zlehčoval tím,že mne jako alchymistu - tedy intelektuála,umlátila krompáčem a v tomto životě za to ode mne trpí.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3356
Zlatý Drap 1790
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1074
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.