Avatar uživatele
jendahun

K odkazu Hanulky11 na minulé životy: je to možné?

Včera jsem si ten testík udělal,dnes jsem ho dělal manželce.Mezi námi je věkový rozdíl 10.let.Je možné,aby nám vyšlo stejné místo narození-Rumunsko,doba já:17.3.1070–17.8.1096;ona:5­.11.1070–23.7.1100?Oba jsme byli muži.Je to náhoda,nefunkční výpočet,nebo karma?
Doplňuji:
Až mne zamrazilo a přešel smích.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? BEAES před 4848 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BEAES

Je to možné a třeba se i z minulého života znáte.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

řekla bych že od každého něco,já byla léčitelka kterou upálili za čarodějnictví,můj syn byl ve stejnou dobu jako já upálena farářem,ale nepřikládám tomu žádný význam

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

Tak to je tedy ......
ale nic z toho nevyvozujte
mnohdy jsou to jen hry pro pobavení

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Existenci minulýho života jsem ochotná připustit, ale absolutně nevěřím, že se to pozná z prachsprostýho data narození. To na netu jsou jen hry pro pobavení… pokud něco, jako minulý životy existuje, pozná se to rozhodně spíš z povahy, zájmů a hlavně různejch psychickejch problémů nebo nemocí (fobie a podobně), který nemají vysvětlitelnej základ ve zkušenostech, zážitcích a výchově.
Takže se klidně zase začněte smát, ten, kdo ten test napsal, se určitě tlemí od rána do večera :)))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Kde čert nemôže, pošle testy… 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
jendahun

No manželka tam byla jako kopáč(jestli vůbec něco takového v té době existovalo).Tak jsem to zlehčoval tím,že mne jako alchymistu – tedy intelektuála,um­látila krompáčem a v tomto životě za to ode mne trpí.

před 4848 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek