jendahun

K odkazu Hanulky11 na minulé životy: je to možné?

Včera jsem si ten testík udělal,dnes jsem ho dělal manželce.Mezi námi je věkový rozdíl 10.let.Je možné,aby nám vyšlo stejné místo narození-Rumunsko,doba já:17.3.1070–17.8.1096;ona:5­.11.1070–23.7.1100?Oba jsme byli muži.Je to náhoda,nefunkční výpočet,nebo karma?
Doplňuji:
Až mne zamrazilo a přešel smích.

Nejlepší odpověď
BEAES

Je to možné a třeba se i z minulého života znáte.

Další odpovědi
anonym

řekla bych že od každého něco,já byla léčitelka kterou upálili za čarodějnictví,můj syn byl ve stejnou dobu jako já upálena farářem,ale nepřikládám tomu žádný význam

hanulka11

Tak to je tedy ......
ale nic z toho nevyvozujte
mnohdy jsou to jen hry pro pobavení

Terryle

Existenci minulýho života jsem ochotná připustit, ale absolutně nevěřím, že se to pozná z prachsprostýho data narození. To na netu jsou jen hry pro pobavení… pokud něco, jako minulý životy existuje, pozná se to rozhodně spíš z povahy, zájmů a hlavně různejch psychickejch problémů nebo nemocí (fobie a podobně), který nemají vysvětlitelnej základ ve zkušenostech, zážitcích a výchově.
Takže se klidně zase začněte smát, ten, kdo ten test napsal, se určitě tlemí od rána do večera :)))

led

Kde čert nemôže, pošle testy… 🙂

jendahun

No manželka tam byla jako kopáč(jestli vůbec něco takového v té době existovalo).Tak jsem to zlehčoval tím,že mne jako alchymistu – tedy intelektuála,um­látila krompáčem a v tomto životě za to ode mne trpí.