Avatar uživatele
Calistka

K odinstalování progemů běžně používám Ccleaner, ale stala se mi taková věc, že jsem se chystala odinstalovat si Photosh

K odinstalování progemů běžně používám Ccleaner, ale stala se mi taková věc, že jsem se chystala odinstalovat si Photoshop a tak si ho pěkně označila a klikla na delete místo na odinstalovat. On mi sice zmizl z ccleaneru a odstraňování přes ovládací panely atp a nikde není. Ovšem když si rozkliknu zástupce, který mi kotví na ploše jede ta potvůrka stále dále. Byl by někdo tak chytrý a poradil mi jak ten omylný delete vrátím zpět? Děkuji
Doplňuji:
*(K odinstalování) programů…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4193 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

Tak jsi ho zřejmě smazala jen z toho přehledu nainstalovanejch prgramů. Teď už stačí najet do „Program Files“ nebo kde ho máš a vydeletit ho tam. Pak dáš v ccleaneru vyčistit registry a dál se tím nemusíš zabejvat.

Nebo ještě můžeš zkusit Revo Uninstaller > http://downlo­ad.chip.eu/cz/Re­vo-Uninstaller-Free_610149.html jestli ho nenajdeš tam, ten by ty registry řeší automaticky po každý odinstalaci, když si to tam nastavíš.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hlada

Nejsem si úplně jistý, ale myslím, že se tím odstranil jen odinstalátor programu. Zkus klasicky vrátit systém pomocí bodu obnovení nebo k odinstalaci použít Revo Uninstaller, pokročilý typ odinstalace.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek