Calistka

K odinstalování progemů běžně používám Ccleaner, ale stala se mi taková věc, že jsem se chystala odinstalovat si Photosh

K odinstalování progemů běžně používám Ccleaner, ale stala se mi taková věc, že jsem se chystala odinstalovat si Photoshop a tak si ho pěkně označila a klikla na delete místo na odinstalovat. On mi sice zmizl z ccleaneru a odstraňování přes ovládací panely atp a nikde není. Ovšem když si rozkliknu zástupce, který mi kotví na ploše jede ta potvůrka stále dále. Byl by někdo tak chytrý a poradil mi jak ten omylný delete vrátím zpět? Děkuji
Doplňuji:
*(K odinstalování) programů…

Nejlepší odpověď
bolak

Tak jsi ho zřejmě smazala jen z toho přehledu nainstalovanejch prgramů. Teď už stačí najet do „Program Files“ nebo kde ho máš a vydeletit ho tam. Pak dáš v ccleaneru vyčistit registry a dál se tím nemusíš zabejvat.

Nebo ještě můžeš zkusit Revo Uninstaller > http://downlo­ad.chip.eu/cz/Re­vo-Uninstaller-Free_610149.html jestli ho nenajdeš tam, ten by ty registry řeší automaticky po každý odinstalaci, když si to tam nastavíš.

Další odpovědi
Hlada

Nejsem si úplně jistý, ale myslím, že se tím odstranil jen odinstalátor programu. Zkus klasicky vrátit systém pomocí bodu obnovení nebo k odinstalaci použít Revo Uninstaller, pokročilý typ odinstalace.