K odinstalování progemů běžně používám Ccleaner, ale stala se mi taková věc, že jsem se chystala odinstalovat si Photosh

K odinstalování progemů běžně používám Ccleaner, ale stala se mi taková věc, že jsem se chystala odinstalovat si Photoshop a tak si ho pěkně označila a klikla na delete místo na odinstalovat. On mi sice zmizl z ccleaneru a odstraňování přes ovládací panely atp a nikde není. Ovšem když si rozkliknu zástupce, který mi kotví na ploše jede ta potvůrka stále dále. Byl by někdo tak chytrý a poradil mi jak ten omylný delete vrátím zpět? Děkuji
Doplňuji:
*(K odinstalování) programů...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Tak jsi ho zřejmě smazala jen z toho přehledu nainstalovanejch prgramů. Teď už stačí najet do "Program Files" nebo kde ho máš a vydeletit ho tam. Pak dáš v ccleaneru vyčistit registry a dál se tím nemusíš zabejvat.

Nebo ještě můžeš zkusit Revo Uninstaller > http://download.chip.eu/… jestli ho nenajdeš tam, ten by ty registry řeší automaticky po každý odinstalaci, když si to tam nastavíš.

Další odpovědi:

Zlatý

Nejsem si úplně jistý, ale myslím, že se tím odstranil jen odinstalátor programu. Zkus klasicky vrátit systém pomocí bodu obnovení nebo k odinstalaci použít Revo Uninstaller, pokročilý typ odinstalace.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.